Klarstein Lausanne elektrický krb – recenzia

Elektrický krb Lausanne nemeckej značky Klarstein spája moderný vzhľad s najmodernejšími technológiami. Okrem realisticky vyzerajúceho ohňa ponúka a LED podsvietenie v 7 rôznych farbách, režim stmievania a dva stupne teplotného nastavenia (1 000 W a 2 000 W). Nevýhodou je vyššia hmotnosť krbu, ktorý je potrebné namontovať na stenu.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 15.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Lausanne

Vyhrievací výkon 1 000 alebo 2 000 W, manuálne aj diaľkové ovládanie, podsvietenie (7 rôznych farieb), dekoratívne kamene

Pozrieť najlepšiu ponuku

Elektrický krb Klarstein Lausanne charakterizuje elegantný dizajn a použitie tých najmodernejších technológii. Je vyrobený z vysoko kvalitného skla s lesklou povrchovou úpravou, ktoré je orámované lesklými plastami v čiernej alebo bielej farbe. 

Moderný elektrický krb s dobrou výhrevnosťou

Klarstein Lausanne je určený na stenu, preto je dôležité si rozmyslieť, kam ho umiestnite. Jeho inštalácia je však nenáročná a montážna sada sa nachádza priamo v balení, čo považujeme za plus.

Klarstein Lausanne recenzia

Krbu nechýba funkcia vyhrievania, úroveň výkonu vyhrievania je voliteľná. Vybrať sa dá z 2 možností – 1 000 alebo 2 000 W. Treba počítať s tým, že nejde o plnohodnotné kúrenie, krb je vhodný len ako doplnkové vykurovanie.

Pohodlné ovládanie

V balení sa nachádza diaľkové ovládanie, vďaka ktorému je ovládanie komfortné, avšak nechýba ani možnosť ovládania pomocou spínača na krbe. Chválime uveriteľnú ilúziu plameňa, ale aj možnosť zmeny osvetlenia pozadia. Na výber je 7 rôznych farieb.

Nástenný elektrický krb Klarstein Lausanne recenzia

Páči sa nám časovač, ktorý umožňuje nastaviť krb na týždeň dopredu. Bezpečnosť zabezpečuje integrovaná ochrana proti prehriatiu. Krb sa v prípade potreby sám vypne.

Rozmery sú kompaktné, krb má 88 x 57 x 14 cm a jeho hmotnosť dosahuje 16 kg. Prívodný kábel meria 160 cm, čo v prípade nástenného krbu nie je veľmi veľa, preto treba pri inštalácii zvažovať napájanie.

Lausanne Luxe z brúsenej nehrdzavejúcej ocele

Pokiaľ vás krb Klarstein Lausanne zaujal, avšak hľadáte niečo luxusnejšie, zaujať vás môže elektrický krb od rovnakého výrobcu Lausanne Luxe. Vďaka prednej strane z brúsenej nehrdzavejúcej ocele vyzerá mimoriadne elegantne aj vo vypnutom stave. Zatiaľ čo Lausanne ukrýva v útrobach dekoratívne kamene, z ktorých vychádzajú plamene, Lausanne Lux ponúka ilúziu horenia polien.

Skúsenosti s Klarstein Lausanne

Spotrebitelia oceňujú najmä kvalitné spracovanie, dizajn a funkčnosť celého krbu za prijateľnú cenu. Za nedostatok považujú slabšiu žiaru plameňa a váhu krbu, ktorá dá pri montovaní na stenu poriadne zabrať. Nájdu sa aj spotrebitelia, ktorým prekáža umiestnenie kábla.

Recenzie a skúsenosti s elektrickým krbom Klarstein Lausanne
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s elektrickým krbom Klarstein Lausanne
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduchá montáž
Kvalitné spracovanie
Dobrá výhrevnosť

Negatíva

Vyššia hmotnosť 16 kg
Lesklé plasty sa nemusia páčiť každému
Slabšia žiara plameňa

Napájanie: 220 – 240 V/50 Hz ● Rozmery: 88 x 57 x 14 cm (Š x V x H) ● Dĺžka sieťového kábla: cca 160 cm ● Diaľkové ovládanie: áno ● Ohrev: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)