Concept VP4370 vysávač do auta – recenzia

Akumulátorový vysávač Concept VP4370 zaujme silným výkonom, ľahkým spracovaním aj dlhou výdržou batérie. Je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou s napätím 14,8 V. Vysávač zvládne na jedno nabitie upratovať 40 minút. Výhodou sú aj jeho kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa vám bude s ním pohodlne manipulovať. Súčasťou je nádoba na suché nečistoty s objemom 450 ml a nádoba na vodu s objemom 150 ml

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 16.09.2022
Obsah článku:

Concept VP4370

Akumulátorový, bezvreckový, na suché aj mokré vysávanie, 450 ml zberná nádoba, 40 min. prevádzka, doba nabíjania 4 hod., hmotnosť cca 1 kg, HEPA filter.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte výkonného, ale zároveň kompaktného pomocníka na rýchle každodenné upratovanie, vysávač Concept VP4370 je skvelou voľbou. Vstavaná Li-ion batéria s kapacitou 2 200 mAh zaistí, že vysávač zvládne vysávať 40 minút na jedno nabitie. Batéria netrpí pamäťovým efektom pri nesprávnom spôsobe nabíjania. Nemusíte sa tak báť, že by dochádzalo ku skokovému a trvalému poklesu kapacity akumulátora. Po vybití však nasleduje dlhé, 4-hodinové nabíjanie, čo považujeme za slabšiu stránku prístroja.

Suché a mokré vysávanie

Jeho výhodou je, že si ľahko a rýchlo poradí so suchými aj mokrými nečistotami. Vyliaty nápoj v aute tak bude minulosťou. Na drobné smietky si posvieti tromi zabudovanými LED diódami. Obzrite sa po ňom aj ak patríte k majiteľom domácich maznáčikov, pretože je vybavený výkonnou motorizovanou PET turbokefou. Tá si hravo poradí so zvieracími chlpmi nielen vo vašom automobile, ale aj na podlahe, koberci či pohovke.

Concept VP4370 recenzia

Ľahká údržba aj manipulácia

Vysávač Concept VP4370 je opatrený nádobkou na vodu s objemom 150 ml a nádobou na prach s objemom 450 ml. Tú stlačením tlačidla ľahko vyberiete, vyprázdnite a jednoducho zase nasadíte. Potom môžete vysávač znovu začať používať. Komfortnú manipuláciu zaistí nízka hmotnosť, ktorá dosahuje len 1 kg. Výhodou je tiež to, že pri práci vás nebude obmedzovať žiaden kábel.

Dodávané príslušenstvo

Milo nás prekvapilo, že vysávač je dodávaný s rôznym príslušenstvom a pritom jeho cena nie je príliš vysoká. Súčasťou výbavy vysávača je dlhá štrbinová hubica, pomocou ktorej ľahko upracete ťažšie dostupné miesta. Na mokré vysávanie je určená praktická stierka, ktorá perfektne priľne k povrchu a pojme všetku tekutinu. V čase, keď vysávač nebudete používať, ho môžete umiestniť na nástenný držiak, vďaka ktorému ho budete mať neustále po ruke. V balení nájdete aj rotačnú kefu a nabíjaciu základňu.

Ručný vysávač Concept VP4370 recenzia

Skúsenosti s Concept VP4370

V konečnom hodnotení tento model vysávača značky Concept hodnotíme veľmi kladne. Prekvapil nás aj spotrebiteľov. Je výkonný, dobre sa ním manipuluje, je dodávaný s príslušenstvom a navyše je za prijateľnú cenu. Zhodli sme sa so spotrebiteľmi v tom, že jedinou nevýhodou tohoto vysávaču je kratšia výdrž a následné príliš dlhé nabíjanie.

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Concept VP4370
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Concept VP4370
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Prijateľná cena
Výkonnosť
Jednoduchá manipulácia

Negatíva

Kratšia výdrž
Dlhé nabíjanie

Napájanie: akumulátorové ● Typ batérie: Li-Ion ● Doba nabíjania: 4 h ● Doba chodu: 40 min ● Napätie batérie: 14,8 V ● Prevedenie: bezvreckové ● Vysávanie: mokré/suché ● Objem prachovej nádoby: 450 ml ● Objem nádoby na vodu: 150 ml ● Typ filtra: HEPA filter ● Rozmery š/v/h: 12x42x14 ● Hmotnosť: 1,05 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)