Hoover SJ4000DWB6 vysávač do auta – recenzia

Pokiaľ hľadáte jednoduchého pomocníka na udržiavanie čistoty v automobile a dôležitým faktorom je pre vás nízka cena, model Hoover SJ4000DWB6 môže byť pre vás vhodný. Poteší skôr menej náročných zákazníkov, rovnako ako cenový trhák Road Star 2005. Vlastnosti majú podobné, no model značky Hoover má o niečo slabšie parametre. Vzhľadom na typ a konštrukciu disponuje slabším výkonom, ktorý sa ťahu bežných vysávačov nevyrovná, no na upratovanie auta je dostačujúci.

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 30.01.2023
Obsah článku:

Hoover SJ4000DWB6

Sieťový, bezvreckový, na suché vysávanie, 300 ml zberná nádoba, hmotnosť 0,6 kg, 4-metrový prívodný kábel.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Komfortné používanie

Ručný model je vybavený káblom s konektorom do autozapaľovača. Limitom pre vás už nebude krátka výdrž batérie. Prívodný 4-metrový kábel je dostačujúci na upratanie celého priestoru vozidla. V praxi uvítate, že ide o ľahký a kompaktný prístroj, s ktorým sa dobre manipuluje. Váži len 0,6 kg, v aute zaberá minimum miesta a môžete ho mať vždy so sebou. Jeho ovládanie je komfortné a jednoduché, rovnako to platí aj o systéme vyprázdňovania nádobky na prach s objemom 300 mlVýbava zariadenia je slabšia. V balení nájdete prachovú kefu, vďaka ktorej môžete vysávať citlivé povrchy bez obáv, že ich poškodíte, a integrovanú štrbinovú hubicu, ktorá zas umožňuje upratovanie aj na horšie dostupných miestach.

Hoover SJ4000DWB6 recenzia

Skúsenosti s Hoover SJ4000DWB6

Aj keď tento vysávač nepatrí k najvýkonnejším modelom, svojich zákazníkov si našiel. Tí oceňujú kompaktný dizajn i jednoduché používanie. Pokiaľ chcete len vysávač na upratovanie auta, tak je tento model plne dostačujúci. Spotrebitelia tiež uvádzajú, že má dobrý ťah aj na zvieracie chlpy. Výbava je síce slabšia, no vzhľadom na nízku cenu je to pochopiteľné.

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Hoover SJ4000DWB6
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka cena
Jednoduché používanie
Kompaktný a ľahký

Negatíva

Nemá Hepa filter
Slabší výkon
Slabšia výbava

Napájanie: sieťové ● Napätie: 12 V ● Dĺžka prívodného kábla: 4 m ● Prevedenie: bezvreckové ● Vysávanie: suché ● Objem prachovej nádoby: 300 ml ● Rozmery (ŠxVxH): 10,4 x 41,7 x 11 cm ● Hmotnosť: 0,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)