Road Star 2005 vysávač do auta – recenzia

Ak je pre vás pri výbere vysávača do auta rozhodujúca cena, za zváženie stojí model Road Star 2005. Jeho prednosťou je využitie 3 v 1. Umožňuje suché vysávanie, mokré vysávanie a okrem toho ho môžete použiť aj ako kompresor. Tento model nemá akumulátor, ale jednoducho sa zapája do autozapaľovača. Jeho príkon dosahuje 85 W. Vďaka dodaným nadstavcom sa dostanete aj do ťažšie prístupných miest. Bezvreckový zásobník na prach má kapacitu 500 ml.

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 16.09.2022
Obsah článku:

Road Star 2005

Sieťový, bezvreckový, na suché aj mokré vysávanie, 500 ml zberná nádoba, HEPA filter, 3-metrový prívodný kábel.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Pod označením cenový trhák si určite nepredstavujte lacný a nekvalitný prístroj. Chceme vás uistiť, že aj produkt z nižšej cenovej kategórie môže byť plnohodnotným pomocníkom. Pri testovaní nás vysávač do auta Road Star 2005 presvedčil, že je skvelou kúpou na upratovanie interiéru auta. Od víťaza testu Concept VP4370 sa líši napájaním, ktoré je pri tomto modeli sieťové. Jednoducho ho zapojíte do autozapaľovača.

Model 3 v 1

Jeho hlavnou prednosťou je to, že kúpou tohoto vysávača môžete využívať hneď 3 funkcie. Zabezpečí suché i mokré vysávanie, a okrem toho ho môžete použiť aj na kontrolu či reguláciu (dofúknutie) tlaku vzduchu v pneumatikách vozidla. Tento praktický a kompaktný vysávač vám dá do poriadku vnútorný priestor auta od sedačiek, koberčekov až po kufor.

Road Star 2005 recenzia

Doplnkové príslušenstvo

Vďaka nadstavcom, ktoré sú súčasťou dodávky, sa dostanete aj do ťažšie prístupných miest. V balení dostanete dlhý nadstavec na hadicu, nadstavec s kefou, hadicu s manometrom 3 koncovky na nafukovanie pneumatík, bicyklov, nafukovačiek alebo lôpt. Bezvreckový zásobník na prach má kapacitu 500 ml.

Skúsenosti s Road Star 2005

Za nevýhodu tohoto vysávača považujeme chýbajúce svetlo. Vo výkone je však dostačujúci a nemá iné výrazné mínusy. Zákazníci oceňujú funkcie 3 v 1. Od nás získava plusový bod za variabilné využitie a rôzne pridané nadstavce. Cenovo je veľmi výhodný a jeho kúpou nespravíte krok vedľa. V konečnom dôsledku však poteší skôr menej náročných zákazníkov.

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Road Star 2005
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kompresor
Dodané príslušenstvo
Variabilné využitie

Negatíva

Chýba svetlo

Napájanie: sieťové ● Príkon: 85 W ● Dĺžka prívodného kábla: 3 m ● Prevedenie: bezvreckové ● Vysávanie: mokré/suché ● Objem prachovej nádoby: 500 ml ● Typ filtra: HEPA filter ● Rozmery (ŠxVxH): 15 x 33 x 11

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)