Tesla LifeStar UV550 vysávač do auta – recenzia

Vysávaču Tesla LifeStar UV550 by mali venovať pozornosť všetci náročnejší záujemcovia, ktorí si potrpia na kvalitu. Ide o ručný vysávač s UV-C lampou. Nachádza sa vo vyššej cenovej kategórii, no o kvalite a výkone niet pochýb. Je vhodný nielen do interiéru auta, ale aj do domácnosti. Patrí do kategórie sieťových vysávačov, z ktorej sú aj modely Hoover SJ4000DWB6 a Road Star 2005

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 21.09.2023
Obsah článku:

Tesla LifeStar UV550

Sieťový, bezvreckový, na suché vysávanie, 500 ml zberná nádoba, hmotnosť 2,6 kg, HEPA filter, 5-metrový prívodný kábel.

Pozrieť najlepšiu ponuku

3 režimy čistenia

Ručný vysávač 3 v 1 zaručuje dokonalé upratanie vášho domova. Tento prístroj vám ponúka 3 režimy čistenia. Vybrať si môžete medzi vysávaním, rotačnou kefou alebo UV-C lampou. Kombinácia horúceho vzduchu a UV-C lampy sa postará o likvidáciu 99,9 % baktérií, roztočov a iných alergénov, čo ocenia alergici. Vysávač pomocou rotačnej turbo kefy odstráni aj hlboko usadené nečistoty. Tie sa naplnia do nádoby s objemom 500 ml. Po naplnení nádobu jednoducho vysypete, umyjete a bude tak opäť pripravená na ďalšie používanie.

Tesla LifeStar UV550 recenzia

6-stupňová cyklónová filtrácia

Využitie modelu Tesla LifeStar UV550 je naozaj široké. Odporúčame ho skôr záujemcom, ktorí ho využijú aj inde ako len v interiéri auta. V domácnostiach bude tento prístroj veľmi vhodný. Vďaka šesťstupňovej cyklónovej filtrácii vysávač oddelí prachové častice od vzduchu a zaručí vysoký sací výkon. Zbaví tak vašu domácnosť aj neviditeľných nečistôt. V jednom kroku sa aktivujú hneď 3 čistenia – uvoľnenie, dezinfekcia a odsatie nečistôt.

Skúsenosti s Tesla LifeStar UV550

Okrem vyššej hmotnosti tomuto vysávaču niet čo vytknúť. Svedčí o tom aj množstvo pozitívnych recenzií od spokojných zákazníkov. Vysávač je veľmi výkonný a ľahko sa ním manipuluje. Veľkým plusom oproti iným vysávačom je to, že ničí všetky alergény. Tento prístroj by bolo škoda využívať len v aute (pozor, nedá sa napojiť na autozapaľovač, musíte použiť klasickú zásuvku). Odporúčame ho do každej domácnosti, kde sú alergici. Na záver spomenieme, že vás nebude obmedzovať kapacita akumulátora a s vysávačom môžete pracovať tak dlho, ako chcete. Navyše, oceňujeme aj moderný dizajn.

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Tesla LifeStar UV550
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Tesla LifeStar UV550
Zdroj: Mall.sk

Recenzie a skúsenosti s ručným vysávačom Tesla LifeStar UV550
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Vhodný pre alergikov
Variabilné využitie

Negatíva

Vyššia hmotnosť
Nedá sa napojiť na autozapaľovač

Napájanie: sieťové 230 V ● Dĺžka prívodného kábla: 5 m ● Prevedenie: bezvreckové ● Vysávanie: suché/antibakteriálne ● Objem prachovej nádoby: 500 ml ● Typ filtra: HEPA filter ● Rozmery š/v/h: 28x37x22 ● Hmotnosť: 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)