Dormeo Air+ Comfort matrac – recenzia

Matrac Dormeo Air+ Comfort patrí k obojstranným matracom s hypoalergénnymi vlastnosťami. Má hrúbku 27 cm, jeho tvrdosť si viete „nastaviť“ v 2 stupňoch. Je priedušný a antibakteriálny.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Dormeo Air+ Comfort

Obojstranný matrac, hrúbka 27 cm, 15-ročná záruka, možnosť prispôsobenia tvrdosti

Pozrieť najlepšiu ponuku

Matrac Dormeo Air+ Comfort s 15-ročnou zárukou a až 100-dňovou skúšobnou dobou ocenia aj náročnejší spotrebitelia. Má 27 cm hrúbku. Patrí k obojstranným matracom. Ideálnu tvrdosť si teda môžete „nastaviť“ v 2 stupňoch (mäkká alebo stredne tvrdá) jeho jednoduchým otočením na jednu alebo druhú stranu.

Odnímateľný poťah

Matrac je vhodný pre všetky vekové aj váhové kategórie, oceníte ho i v prípade, že máte problémy s chrbticou, kĺbmi či inými časťami pohybového aparátu, alebo trpíte alergiami, ekzémami a dýchacími problémami. Matrac je totiž antibakteriálnyhypoalergénny a má veľmi mäkký odnímateľný poťah s vláknom Tencel, ktorý môžete prať v práčke.

Dormeo Air+ Comfort recenzia

3D pružiny Octaspring

Dormeo Air+ Comfort je vybavený špeciálnou vrstvou s technológiou Adaptive. Slúži na zabezpečenie tzv. dynamickej termoregulácie, čo v praxi znamená, že v lete nedochádza k nadmernému poteniu a v zime pocitu chladu. V jeho vnútri sú umiestnené penové 3D pružiny Octaspring, ktoré zabezpečujú výbornú priedušnosť a oporu celého tela. Sú doplnené vreckovými pružinami s vysokou stabilitou a odolnosťou. Ku komfortu ďalej prispievajú 3 samostatné zóny s rozdielnymi vlastnosťami pre jednotlivých oblasti tela. Stredná zóna je pevnejšia, aby poskytla oporu panvovej oblasti, ktorá by sa počas spánku nemala dostávať pod líniu tela. Vonkajšie zóny s nižšou tvrdosťou zas podoprú ruky a ramená.

Skúsenosti a recenzie

Zdravotný matrac Dormeo Air+ Comfort spotrebitelia vnímajú pozitívne, sem tam však spomínajú aj isté nedokonalosti. Najčastejšie spomínaným negatívom je premrštená cena, ktorú sme koniec koncov potvrdili i v našej vlastnej recenzii.

Recenzie a skúsenosti s matracom Dormeo Air+ Comfort

Dormeo Air+ Comfort vrstvy

Dormeo Air+ Comfort poťah

Matrac Dormeo Air+ Comfort

Klady a Zápory

Výborná opora tela a priedušnosť
Plocha matraca je rozdelená na samostatné zóny
Možnosť zmeny tvrdosti

Vyššia cena
Tvrdosť je nastaviteľná len v 2 stupňoch
Nevhodný pre postele s polohovateľným roštom

Hrúbka: 27 cm ● Dostupné rozmery: 80 x 190, 80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 160 x 190, 160 x 200 alebo 180 x 200 cm ● Záruka: 15 rokov


Testované produkty

Hodnotenie:
(81%)