Einhell GE-CH 1846 Li aku nožnice na živý plot – recenzia

S veľmi dobrými recenziami nájdete na trhu ďalšie akumulátorové nožnice na živý plot od značky Einhell, model GE-CH 1846 Li. Vďaka svojej veľkosti aj nízkej hmotnosti len 2,0 kg bez akumulátora a 2,6 kg s akumulátorom, si poradia aj s ťažšie dostupnými kríkmi. Nízka hmotnosť umožňuje jednoduchú manipuláciu. S napätím akumulátora 18 V sme sa stretli už pri víťazovi testu Makita DUH523Z, s ktorým majú podobné parametre. Tie sa zhodli aj v dĺžke lišty, ktorá pri oboch modeloch dosahuje 52 cm.

Publikované: 16.08.2022
Aktualizované: 16.08.2022
Obsah článku:

Einhell GE-CH 1846 Li

18 V akumulátor, dĺžka lišty 52 cm, hrúbka rezu 11 mm, hmotnosť 2,6 kg, kryt čepele v balení

Pozrieť najlepšiu ponuku

Kvalitné prevedenie

Nožnice majú kovovú prevodovku, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Pre hladké strihy je čepeľ vyrobená z laserom rezanej ocele, ktorá je potom brúsená diamantom. Batéria a nabíjačka primárne nie sú súčasťou dodávky, no na trhu nájdete aj model s akumulátorom. V balení sa nachádza pevná taška na uloženie i prepravu a tiež hliníkový kryt na nože. Nožnice ponúkajú možnosť zavesenia na stenu.

Einhell GE-CH 1846 Li recenzia

Skúsenosti s Einhell GE-CH 1846 Li

Akumulátorové nožnice Einhell GE-CH 1846 Li sú u spotrebiteľov veľmi obľúbené. Výborné ohlasy sa týkali výkonnosti, dlhej lišty a tiež výdrže batérie. nožnice sa jednoducho používajú a veríme, že si svoje uplatnenie nájdu aj medzi ženami. Majú nízku hmotnosť a zvládnu strihať hrubšie konáre. Negatívne recenzie sme nenašli takmer žiadne. My tieto nožnice hodnotíme veľmi kladne v pomere cena/výkon.

Recenzie a skúsenosti s aku nožnicami na živý plot Einhell GE-CH 1846 Li
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s aku nožnicami na živý plot Einhell GE-CH 1846 Li na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka hmotnosť
Prijateľná cena
Dostupný aj model s akumulátorom

Negatíva

Žiadne výrazné sme nenašli

Napätie akumulátora: 18 V ● Dĺžka lišty: 52 cm ● Hrúbka rezu: 11 mm ● Hmotnosť: 2,6 kg ● Príslušenstvo: kryt čepele ● Rýchlosť nožov: 2200/min.

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.4%)