G21 Fire Lofty elektrický krb – recenzia

Do kategórie nástenných elektrických krbov patrí aj model G21 Fire Lofty. Má jednoduchý elegantný dizajn a kvalitné spracovanie. V porovnaní s nástenným krbom Klarstein Lausanne má oveľa nižší, aj keď dvojstupňový vykurovací výkon (750 a 1 500 W).

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

G21 Fire Lofty

Vyhrievací výkon 750 alebo 1 500 W, manuálne aj diaľkové ovládanie, sprievodné svetelné efekty, dekoratívne polienka

Pozrieť najlepšiu ponuku

Tri varianty nastavenia

Krb sa dá vďaka možnosti použitia s ohrevom a bez ohrevu používať celoročne. Efekt s reálnym plameňom funguje v oboch prípadoch. Sprievodné svetelné efekty a intenzitu osvetlenia je možné nastaviť manuálne aj pomocou diaľkového ovládania. S ochranou proti prehriatiu je použitie krbu G21 Fire Lofty bezpečné. Väčšia hmotnosť (15 kg) môže byť prekážkou pri vešaní, ale vyváži ju časovo nenáročná montáž.

G21 Fire Lofty recenzia

Trochu hlučný

Aj v prípade tohto krbu sme zaznamenali výrazné hučanie pri spustení vykurovania. Nedostatkom je taktiež pískanie spínacieho zdroja, a to aj v pokojovom režime. Keď sa ho chcete zbaviť, krb treba manuálne vypnúť. V porovnaní s ostatnými testovanými modelmi má nižší vykurovaci výkon, ako doplnkové kúrenie v menších miestnostiach to však postačuje.

Skúsenosti s G21 Fire Lofty

Používateľov krb presvedčil najmä dizajnom a možnosťou namontovať ho na stenu. Napriek nižšiemu vykurovaciemu výkonu oceňujú jeho rýchlosť. Problémom je hlučné vykurovanie a hlučný spínaný zdroj, ktorý píska aj v pokojovom stave. S týmito problémami sa spotrebitelia stretávajú opakovane. Niekomu to prekáža viac, inému menej.

Recenzie a skúsenosti s elektrickým krbom G21 Fire Lofty
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduchá montáž
Prijateľná cena

Negatíva

Pri zahrievaní hučí
V stave Stand By jemne píska

Hmotnosť: 15 kg ● Rozmery (Š x V x H): 58 x 88 x 16 cm ● Diaľkové ovládanie: áno ● Ohrev: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)