Klarstein Kaprun elektrický krb – recenzia

Jemné svetlo elektrického krbu Klarstein Kaprun napodobňuje skutočné plamene a tlejúce polená nezávisle od funkcie vykurovania. Teplo zabezpečuje dvojstupňové vykurovanie s výkonom do 1 800 W. S detekciou otvoreného okna Open Window Detection rozpozná rýchly pokles teploty a krb sa sám vypne.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

Klarstein Kaprun

Vyhrievací výkon do 1 800 W, manuálne aj diaľkové ovládanie, Open Window Detection, dekoratívne polienka

Pozrieť najlepšiu ponuku

Elektrický krb Klarstein Kaprun je vyrobený z umelého kameňa Polystone, preto je od skutočného krbu takmer na nerozoznanie. Do ilúzie, ktorú vytvára, dokonale zapadá jemné svetlo napodobňujece skutočné plamene a tlejúce polená. Energeticky úsporné LED plamene fungujú aj nezávislé od vykurovania. Jas plameňov si môžete nastaviť.

Dvojstupňové vykurovanie

Nemilo nás prekvapilo, že krb nemá farebné podsvietenie. Hoci to jeho jedinečný rustikálny kamenný dekor nevyžaduje, možnosť zmeny farby podsvietenia nám chýbala. Potešujúce je dvojstupňové vykurovanie s výkonom do 1 800 W, ktoré je však o nižšie ako pri krbe Klarstein Lausanne či krbe Klarstein Chamonix.

Klarstein Kaprun recenzia

Funkcie, ktoré používanie krbu uľahčia

Nastaviteľný časovač umožňuje zariadenie naprogramovať až na týždeň dopredu, čo chválime. Časovač väčšinou chýba krbom s manuálnym ovládaním, ako napr. krbu Bewello BW2020. Vstavaný termostat meria aktuálnu teplotu v miestnosti a vďaka detekcii otvoreného okna Open Window Detection rozpozná rýchly pokles teploty a sám sa vypne. Krb je možné ovládať manuálne, ale aj prostredníctvom diaľkového ovládača, ktorý sa nachádza v balení. Rozmery krbu sú 60 × 66 × 22 cm, čo je pomerne málo, keďže by malo ísť o repliku klasického krbu. Hmotnosť je primeraná (18,9 kg).

Skúsenosti s Klarstein Kaprun

Spotrebiteľov láka najmä svojím jedinečným rustikálnym kamenným dekorom, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru a jednoduchou obsluhou. Verná ilúzia plameňa dokonca prekonala ich očakávania. Intenzita plameňa je silná, ale je možné ju meniť. Napriek tomu, že je pri vykurovaní hlučnejší a reakcia diaľkového ovládania je trochu dlhšia, patrí k najlepšie hodnoteným elektrickým krbom. Vyššia cena je investíciou, ktorá sa pri jeho spracovaní a funkciách určite oplatí.

Recenzie a skúsenosti s elektrickým krbom Klarstein Kaprun
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jedinečný dizajn
Skvelý pomer ceny a kvality
Verná ilúzia plameň

Negatíva

Pri vykurovaní je hlučnejší
Dlhšia reakcia diaľkového ovládača

Napájanie: 220 – 240 V/50 Hz ● Rozmery: cca 60 × 66 × 22 cm (Š × V × H) ● Hmotnosť: cca 18,9 kg ● Diaľkové ovládanie: áno ● Ohrev: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)