Aflamo Pride S165 elektrický krb – recenzia

Náročným používateľom je určený elektrický krb Aflamo Pride S165 s modernou energeticky úspornou LED technológiou. Podobne ako Klarstein Lausanne patrí k nástenným krbom, ale má ostrejší plameň a väčšiu variabilitu farieb. Dodáva sa s drveným sklompolienkami kamienkami.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

Aflamo Pride S165

Diaľkové ovládanie, podsvietenie (10 rôznych farieb), dekoratívne kamene/polienka/sklo, bez ohrevu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Efektný, ale bez ohrevu

Elektrický krb Aflamo Pride S165 neponúka možnosť ohrevu, čo sa nám v danej cenovej kategórii zdá ako výrazný nedostatok. Krb je pekným dizajnovým doplnkom, avšak na doplnkové vykurovanie neposlúži.

Aflamo Pride S165 recenzia

Ponúka 3 farby plameňa (modrý, oranžový, oranžovo-modrý), 5 stupňov intenzity svetla a 4 rýchlosti plameňa, čo umožňuje širokú škálu nastavení. Rôznu kombináciu efektov jednoducho nastavíte pomocou diaľkového ovládača. Keďže ide o nástenný model, nie je prekvapením, že manuálne ovládanie chýba. Krb sa dá namontovať/zavesiť na stenu, ale aj zabudovať.

Veľký a výrazný

Aby krb pekne vynikol, potrebuje pri svojich rozmeroch (420 x 1 650 x 128 mm) veľa miesta. Vhodnou voľbou je skôr je do väčších miestností, v tých menších môže pôsobiť príliš okato a pútať priveľa pozornosti. Výrazným doplnkom sú dekoratívne kamienky, polienka a drvené sklo/kryštály, ktorých podsvietenie sa dá meniť. V prípade drveného skla je možnosť výberu z 10 farieb.

Skúsenosti s Aflamo Pride S165

So skúsenosťami s Aflamo Pride S165 sa spotrebitelia zatiaľ nepodelili. Nás upútalo jeho moderné prepracovanie, nízka spotreba (12 W) a variabilita farieb. Sklamala predovšetkým absencia ohrevu a jeho vysoká cena. Variabilita efektov je pozoruhodná, rovnako ako možnosť výberu z polien, kamienkov a kryštálov.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ostrý plameň
Nízka spotreba
Variabilita farieb

Negatíva

Bez funkcie ohrevu
Vysoká cena

Rozmery: 420 x 1 650 x 128 mm ● Diaľkové ovládanie: áno ● Vykurovanie: Nie ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)