Klarfit Myon Cross recenzia eliptického trenažéra

Domáci trenažér Klarfit Myon Cross s 12 kg záťažovým kolesom. Pohon zabezpečuje SilentBelt System, vďaka magnetickému brzdnému systému sa dá nastaviť 8 úrovní odporu. Trenažér umožňuje pripojenie k aplikácii Kinomap.

Publikované: 05.03.2021
Aktualizované: 25.10.2021
Obsah článku:

Klarfit Myon Cross

Vďaka rozmerom je trenažér vhodný aj do stiesnenejších priestorov, záťažové koleso váži 12 kg a spárovať stroj možno aj s aplikáciou Kinomap.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Domáci trenažér Klarfit Myon Cross je základným modelom, čo znamená, že je lacný a vhodný na domáci tréning. Napriek nízkej hmotnosti konštrukcie sa môže stroj pochváliť 12 kg záťažovým kolesom. Pohon zabezpečuje SilentBelt System, eliptický trenažér je tichý. Magnetický brzdný systém umožňuje nastaviť 8 úrovní odporu.

Vhodný pre seniorov

Nízky pohodlný vstup, nízka hmotnosť a absencia funkcií tento prístroj predurčujú na použitie pre seniorov a občasných športovcov. Napriek tomu, že nie sú k dispozícii žiadne programy, dá sa pripojiť k aplikácii Kinomap. Pomocou aplikácie sa dá cvičiť po celom svete pomocou videí, ktoré používatelia pravidelne aktualizujú.

Klarfit Myon Cross rozmery

Slabá výbava

Na jednoduchom počítači sa zobrazuje čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie a tep. Snímače tepu sa už štandardne nachádzajú na rukovätiach. Monitor napájajú 2 AAA batérie.

Napriek nízkej cene by sme ocenili aspoň držiak na fľašu. Výrobca neudáva dĺžku kroku, viac ako 38 cm to však nebude.

Skúsenosti a recenzie

Eliptický trenažér Klarfit Myon Cross je vhodnou voľbou pre seniorov, ktorí sa potrebujú udržiavať v kondícii a precvičovať si kĺby. Výhodou je nielen jeho nízka cena, ale podľa spotrebiteľov aj jednoduchý počítač s meraním času, rýchlosti, vzdialenosti a tepu.

Recenzie a skúsenosti s eliptickým trenažérom Klarfit Myon Cross

Klarfit Myon Cross s magnetickým brzdným systémom

Eliptický trenažér Klarfit Myon Cross

Eliptický trenažér Klarfit Myon Cross recenzia

Klarfit Myon Cross počítač

Klady a Zápory

12 kg záťažové koleso
aplikácia Kinomap
nízky vstup

dĺžka kroku
žiadne programy
chýba držiak na fľašu

Rozmery: 71 x 64 x 152 cm (DxŠxV) ● Celková hmotnosť = 23 kg ● Hmotnosť záťažového kolesa = 12 kg ● Dĺžka kroku: - cm ● Max. nosnosť = 100 kg ● Počet programov: -


Najlepšie eliptické trenažéry 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Hodiny, ktoré sme strávili prieskumom trhu , študovaním jednotlivých eliptických trenažérov a ich hodnotení , priniesli výsledky. Na prvý pohľad sa vám možno zdá jeden eliptický trenažér ako druhý, skutočnosť je však iná. Pri výbere toho najlepšieho produktu pre vaše potreby si treba všímať isté parametre. Na naše testovanie mali najväčší vplyv nasledujúce parametre a... Prečítať článok

Hodnotenie:
(80%)