Master E10 eliptický trenažér – recenzia

Eliptický trenažér Master E10 je vhodný na nenáročný tréning pre seniorov a postavy nižšieho vzrastu.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 22.10.2021
Obsah článku:
Master E10

Master E10

Eliptický trenažér Master s hmotnosťou záťažového kolesa 4,5 kg, váhou 32 kg a dĺžkou kroku 28 cm je vhodný na nenáročný tréning.

Pri hmotnosti záťažového kolesa 4,5 kg, váhe 32 kg a dĺžke kroku 28 cm je už na prvý pohľad jasné, že tento trenažér je vhodný iba na ľahší tréning. Napr. pri rehabilitácii alebo nenáročnom domácom cvičení.

Štíhly, ale stabilný

Prístroj má štíhlu konštrukciu, čo v nás aj s ohľadom na nízku hmotnosť vyvolalo obavy, či bude stabilný. Pri cvičení sa mi miestami naozaj zdalo, že spoje nie sú také pevné ako by mali byť.

Jednoduchý počítač

Keďže ide o základný model, neprekvapí, že parametrovo nevybočuje z radu. Snímač tepovej frekvencie je umiestnený v pevných riadidlách. Jednoduchý počítač je umiestený na stredovej tyči. Rozmerovo je menší, ale čitateľnosť LCD displeja je dobrá. Aj počas cvičenia sme si dokázali prečítať údaje ako sú čas, rýchlosť, prejdená vzdialenosť, počet spálených kalórii a pulz.

Master E10 recenzia

Eliptický trenažér Master E10

Klady a Zápory

Jednoduchý, ľahko prenášateľný prístroj
Menšie rozmery, úspora miesta

Krátka dĺžka kroku
Iba základný počítač

Rozmery: 130 × 65 × 157 cm (DxŠxV) ● Celková hmotnosť = 32 kg ● Hmotnosť záťažového kolesa = 4,5 kg ● Dĺžka kroku: 28 cm ● Nosnosť = max. 100 kg ● Počet programov: -


Testované produkty

Hodnotenie:
(82%)