Sportop E500 – recenzia

Model Sportop E500 prekvapí trochu nemilo cenou, avšak poteší mimoriadnymi parametrami. Radí sa do kategórie špičkových výkonných eliptických trenažérov. Ide o trenažér vysokej kvality s futuristickým dizajnom. Nielen originálny dizajn zaujme na prvý pohľad.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 13.12.2021
Obsah článku:
Sportop E500

Sportop E500

Sportop je maximálne stabilným a pevným trenažérom, čo ho predurčuje na ten najnáročnejší tréning.

hmotnosťou 107 kg je tento prístroj maximálne stabilným a pevným trenažérom, čo ho predurčuje na ten najnáročnejší tréning. Hmotnosť záťažového kolesa je 12 kg a vyberať sa dá zo 16 stupňov záťaže. Vzhľadom na hmotnosť je premiestňovanie prístroja náročné, pri manipulácii dobre poslúžia kvalitné transportné kolieska. Nechýba Micro Shift pre vyrovnanie nerovnosti podlahy.

Dokonalá plynulosť pohybu

Zaujala nás protišmyková úprava pedálov, hoci v tejto cenovej kategórii by malo ísť o samozrejmosť. Pevné riadidlá sa dajú nastaviť v určitom uhle, rovnako ako sklon počítača.

Trenažér s elektromagnetickým brzdným systémom zaisťuje za pomoci vysoko kvalitných ložísk dokonalú plynulosť pohybu. Najväčším pozitívnym prekvapením bola pre nás aktívna regulácia dĺžky kroku. Môžete si ju ľahko upraviť na displeji počítača (45 až 66 cm) a prispôsobiť k vybranému programu.

12 programov

Veľký 7″ LCD displej ponúka detailné a prehľadné zobrazenie času, prejdenej vzdialenosti, rýchlosti, počtu spálených kalórii, pulzu, výkonu a dĺžky kroku. Na výber je 12 programov. Snímače tepovej frekvencie sú umiestnené v riadidlách a nechýba ani snímanie z hrudného pása, ktorý je súčasťou výbavy.

Sportop E500 recenzia

Eliptický trenažér Sportop E500

Klady a Zápory

Robustná maximálne stabilná konštrukcia
Protišmykový povrch pedálov
Aktívna regulácia dĺžky kroku

Vyššia hlučnosť
Cena

Rozmery: 150 x 85 x 164 cm (DxŠxV) ● Celková hmotnosť = 107 kg ● Hmotnosť záťažového kolesa = 12 kg ● Dĺžka kroku: max. 66 cm ● Nosnosť = max. 120 kg ● Počet programov: 12


Testované produkty

Hodnotenie:
(81%)