Spartan Basic eliptický trenažér – recenzia

Podobne ako Master E10, aj Spartan Basic sa radí do kategórie lacných trenažérov. Model je veľmi jednoduchý. Konštrukcia je však pevná a nemali sme pocit nestability.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 08.03.2021

Spartan Basic

Veľmi jednoduchý lacný trenažér s pevnou a stabilnou konštrukciou.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Chod bol plynulý a tichý, čo milo prekvapilo. Je to vďaka použitému systému Belt Drive, ale tiež vďaka kvalitným klzným puzdrám vo všetkých kĺbových spojeniach. Riadidlá v ktorých sú vstavané snímače tepovej frekvencie sa ovládali pohodlne.

Spartan Basic recenzia

Keďže ide o základný model, hľadať nejaké vychytávky a nadštandardné parametre je zbytočné. Magnetický brzdný systém Super Silent Magnetic s manuálnym ovládaním záťaže s 5 kg záťažovým kolesom a 5 stupňami záťaže je na domáci tréning úplne dostačujúci. Počítač je umiestený na stredovej tyči medzi riadidlami. Je jednoduchý, zobrazuje základné údaje ako čas, prejdenú vzdialenosť, aktuálnu rýchlosť, počet spálených kalórii a aktuálnu tepovú frekvenciu.

Eliptický trenažér Spartan Basic

Klady a Zápory

Jednoduchá konštrukcia
Kvalitné spracovanie
Pomer cena a výkon

Jednoduchý počítač zobrazuje len základné údaje
Niektoré hodnoty udáva zle

Rozmery: 108 x 44 x 157 cm (DxŠxV) ● Celková hmotnosť = 29 kg ● Hmotnosť záťažového kolesa = 5 kg ● Dĺžka kroku: -, Nosnosť = max. 100 kg ● Počet programov: -


Najlepšie eliptické trenažéry 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Hodiny, ktoré sme strávili prieskumom trhu , študovaním jednotlivých eliptických trenažérov a ich hodnotení , priniesli výsledky. Na prvý pohľad sa vám možno zdá jeden eliptický trenažér ako druhý, skutočnosť je však iná. Pri výbere toho najlepšieho produktu pre vaše potreby si treba všímať isté parametre. Na naše testovanie mali najväčší vplyv nasledujúce parametre a... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81%)