Vivax ACP-12CH35AEMI nástenná klimatizácia – recenzia

Nástenná klimatizácia Vivax ACP-12CH35AEMI je vhodná pre nenáročných užívateľov. Poteší vás nízkou spotrebou energie, keďže sa radí do energetickej triedy A++ (chladenie) a A+ (kúrenie). Kvalita spracovania je doplnená tichým chodom, ktorý vás nebude rušiť. Miestnosť môžete vykurovať na +8 °C a chladiť do -15 °C. Klimatizáciu je možné pripojiť pomocou Wi-Fi adaptéra k SMART aplikácii a tak ju môžete ovládať diaľkovo. Súčasťou výbavy je vnútorná aj vonkajšia jednotka.

Publikované: 14.07.2022
Aktualizované: 03.10.2023
Obsah článku:

Vivax ACP-12CH35AEMI

Nástenná klimatizácia s chladiacim výkonom 3,5 kW je vhodná do miestností s veľkosťou 45 m2, k dispozícii je filtrácia vzduchu aj diaľkové ovládanie, hlučnosť dosahuje 40 dB.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Nástenná klimatizácia Vivax ACP12CH35AEMI vám zabezpečí to, čo aj špičková klimatizácia a pritom je cenovo dostupnejšia. O chladenie sa postará ekologické chladivo R32. Klimatizácia je energeticky úsporná a patrí do energetickej triedy A++ v chladení, a A+ vo vykurovaní. Má zabudovanú možnosť temperovať miestnosť na +8 °C a v režime vykurovania ju môžete používať až do -15 °C. Temperovanie na +8°C vám môže poslúžiť v zimných mesiacoch, keby by ste potrebovali zachovať vyššiu teplotu, ako je bod mrazu.

Vivax ACP12CH35AEMI recenzia

Kvalita a výkon za rozumnú cenu

Klimatizácia disponuje BIO filtrom, ktorý sa skladá z biologických enzýmov a ECO filtra, ktorý neprepúšťa prach a ničí baktérie, mikróby a plesne. Ďalšou vymoženosťou je detekcia úniku chladiaceho média a autodiagnostika porúch. Spomínaná funkcia detekcie úniku chladiva má za úlohu zistiť nedostatok chladiacej látky v chladivom okruhu. Ak nastane únik chladiva, vnútorná jednotka zobrazí chybu a automaticky prestáva pracovať. Cieľom tejto funkcie je zamedzenie poškodenia kompresora. Užívateľom prívetivý je aj relatívne tichý chod, ktorý neprekročí hranicu 40 dB. Klimatizáciu Vivax je možné pripojiť pomocou Wi-FI adaptéra k smart aplikácii a tak ju môžete ovládať diaľkovo, aj keď nie ste doma.

Skúsenosti s Vivax ACP-12CH35AEMI

Zákazníkom sa táto nástenná klimatizácia veľmi páči a negatívne recenzie sme na ňu nenašli. Naopak, vyzdvihujú kvalitu spracovania, jednoduché diaľkové ovládanie, výkon a tichý chod. Výhodou je aj dlhá, 5-ročná záruka nízka spotreba energie. V neposlednom rade užívatelia vyzdvihli aj dizajn.

Recenzie a skúsenosti s nástennou klimatizáciou Vivax ACP12CH35AEMI
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita spracovania
Energetická trieda
Tichý chod

Negatíva

Žiadne sme neobjavili

Maximálna plocha chladenia: 45 m2 ● Chladiaci výkon: 3,5 kW ● Energetická trieda: A++/A+ (chladenie/vykurovanie) ● Hlučnosť: 40 dB ● Filtrácia vzduchu: áno ● Diaľkové ovládanie: áno ● Hmotnosť: 50 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(79.2%)