Klimatizácie

Klimatizácia, či už mobilná alebo nástenná, je dlhodobá investícia. Jej výber však nemusí byť na dlhé lakte. Naši redaktori vyskúšali obľúbené mobilné i nástenné klimatizácie a pripravili pre vás testy rôznych spoľahlivých modelov. Nechýbajú ani návody, ako vybrať, keďže pred výberom je dôležité poznať jednotlivé parametre. Nezabudnite, že klimatizácia je dobrou voľbou, keďže často ide o produkty 2v1 či 3v1, väčšina z nich neslúži iba na chladenie, ale je vhodná aj na kúrenie či odvlhčovanie vzduchu. Prečítajte si naše testy a vyberte si, čo vám najviac vyhovuje.

Mobilné klimatizácie

Najlepšie mobilné klimatizácie 2024 + recenzie

Mobilná klimatizácia Sinclair AMC-14P ponúka skvelý chladiaci výkon a funkciu vykurovania. Desiatky hodín porovnávania jednotlivých produktov nám ukázali viacero zaujímavých...
Nástenné klimatizácie

Najlepšie nástenné klimatizácie 2024 + recenzie

Po podrobnej analýze a porovnaní technických parametrov a cien sme za víťaza zvolili nástennú klimatizáciu Vivax ACP-12CH35AEMI.
Mobilné klimatizácie Klarstein

Mobilné klimatizácie Klarstein – recenzie, test, skúsenosti

S mobilnou klimatizáciou nepotrebujete riešiť žiadne stavebné úpravy, je ľahká, prenosná a môžete ju využiť dokonca aj na cestách. Pozreli sme sa na mobilné klimatizácie Klarstein.

Testované produkty