Whirlpool WSFO 3O34 PF X umývačka riadu – recenzia

Dizajnový model  Whirlpool WSFO 3O34 PF X v príjemnom nerezovom prevedení pôsobí moderne a zároveň elegantne. Skutočné čaro sa však aj v tomto prípade skrýva pod povrchom. Používatelia sa môžu tešiť na energetickú triedu D a 45-centimetrové telo, ktoré vo svojich útrobách s prehľadom umyje až 10 jedálenských sád súčasne. Samozrejmosťou je prítomnosť zásuvky na príbory, zóna PowerCleanPro na čistenie výrazne znečisteného riadu či senzorový program monitorujúci znečistenie vody v reálnom čase. Po skončení programu sa umývačka sama otvorí a zabezpečí tak dokonalé vysušenie riadu. Vyberať si môžete spomedzi niekoľkých programov, pričom informácie o tom zvolenom sa vám vždy zobrazia na prehľadnom displeji. To všetko objavíte v zariadení s hlučnosťou len na úrovni 44 dB, vďaka čomu nebudete o umývačke často ani vedieť. 

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Voľne stojaca umývačka riadu s veľkosťou na 10 súprav riadu, 8 programami, hlučnosťou 44 dB, patrí do energetickej triedy D

Pozrieť najlepšiu ponuku

V prípade, že hľadáte elegantné a výkonné zariadenie bez akýchkoľvek kompromisov, zbystrite svoju pozornosť. Práve voľne stojaca umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X sa totiž môže stať stabilnou súčasťou vašej domácnosti. Ponúka jednoduché línie ukryté v kvalitných materiáloch na čele s nerezom. Ten dopĺňa elegantný ovládací panel v čiernom prevedení a integrovaný displej, ktorý vám vždy napovie, v akej fáze umývacieho cyklu sa práve samotné zariadenie nachádza.

Kvalitné umývanie, malá spotreba

Veľkou výhodou tejto umývačky riadu je prítomnosť zaujímavých technických parametrov. Za spomenutie stojí rozhodne energetická trieda D, ktorá sľubuje ročnú spotrebu elektrickej energie na úrovni 189 kWh. Ušetríte aj na vode, tej minie veľmi slušných 9 litrov vody za jeden umývací cyklus. Samozrejmosťou je prítomnosť programu PowerCleanPro, ktorý si vysokým tlakom vody zo zadných dýz hravo poradí s nadmerne znečisteným kuchynským riadom. Nechýba ani funkcia NaturalDry System. Tá zasa po ukončení umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka samotnej umývačky, čím docieli rýchlejšie a prirodzenejšie vysušenie riadu pomocou prúdu vonkajšieho vzduchu. Samozrejme, prítomný je aj 6. zmysel dobre známy z umývačiek Whirlpool. Ten zasa dokáže vyhodnotiť aktuálnu mieru znečistenia vody a optimalizovať tak umývanie v jeho procese.

Whirlpool WSFO 3O34 PF X recenzia

Do menšej i väčšej kuchyne

Samotná umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X sa radí so svojou šírkou 45 centimetrov medzi tie užšie, na druhej strana však zapadne hravo do ktorejkoľvek bytovkovej kuchyne. Naraz dokáže umyť až 10 sád riadu, čím bez väčších problémov postačí priemerne veľkej domácnosti, ale aj ako pomocník pri upratovaní po menšej rodinnej oslave. Obávať sa nemusíte ani v prípade, že máte kuchyňu prepojenú s obývacou časťou. Hladina hluku totiž pri tomto zariadení dosahuje hodnotu B a predstavuje len 44 dB počas umývacieho cyklu. Jednou z mála nevýhod môže byť vyššia obstarávacia cena. Zároveň je však potrebné dodať, že vzhľadom na počet funkcií a samotné prevedenie umývačky riadu je aj táto adekvátna.

Skúsenosti a recenzie

Umývačku riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X považujú spotrebitelia za veľmi tichý spotrebič. Pozdáva sa im 6. zmysel, automatické otváranie dverí, ale aj jednoduché ovládanie.

Recenzie a skúsenosti s umývačkou riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Voľne stojaca umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Whirlpool WSFO 3O34 PF X rozmery

Whirlpool WSFO 3O34 PF X powerclean

Whirlpool WSFO 3O34 PF X energetický štítok

Klady a Zápory

Nízka hlučnosť
Kompaktné rozmery
Dobrá energetická trieda

Vyššia obstarávacia cena

Šírka umývačky: 45 cm ● Energetická trieda: D ● Počer súprav riadu: 10 ● Ekologický program: Áno ● Hlučnosť: 44 dB ● Počet programov: 8 ● Spotreba vody: 9 l


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.2%)