Bialetti Moka Express 3 moka kávovar – recenzia

Hliníkový moka kávovar s objemom 200 ml slúži na prípravu 4 menších káv. použiť sa dá na plynovom a elektrickom ohreve, na indukcii s ním nepochodíte. Rúčka je plastová, celkovo je spracovanie na vysokej úrovni.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 06.04.2022
Obsah článku:

Bialetti Moka Express 3

Hliníkový moka kávovar, objem 200 ml, vhodný na elektrický a plynový ohrev

Pozrieť najlepšiu ponuku

Bialetti Moka Express 3 je ďalší lacný koťogo kávovar, ktorý je ideálnou voľbou pre všetkých stredne náročných spotrebiteľov. Je vyrobený z potravinárskeho hliníka, jeho objem je postačujúci na prípravu 4 malých šálok kávy a má veľmi zaujímavý dizajn.

Základná, ale dobrá

Koťogo kávovar Bialetti Moka Express 3 sa v mnohom podobá na náš víťazný model Bialetti Moka Induction 3. Zásadným rozdielom je jeho hlavný a zároveň jediný výrobný materiál, ktorým je potravinársky hliník. Z tohto dôvodu ho nemôžete použiť na indukčných varných doskách. Rukoväť je tradične plastová. Rozdielny je aj objem. Moka Express 3 má 200 ml, čo znamená, že v ňom naraz pripravíte 4 malé šálky kávy.

Bialetti Moka Express 3 recenzia

Dizajn hodnotíme ako zaujímavý a elegantný. Kvalita spracovania je na dobrej, i keď nie najvyššej úrovni. Vzhľadom na nízku obstarávaciu cenu tento fakt nehodnotíme vyslovene negatívne. K plusom ďalej zaradzujeme osemhranný tvar koťoga, ktorý stojí za dobrým a rovnomerným rozvádzaním tepla.

Skúsenosti s Bialetti Moka Express 3

Medzi desiatkami recenzií užívateľov, ktorí si zakúpili moka kávovar Bialetti Moka Express 3, sme natrafili skutočne len na pár negatívnych. Užívatelia sú spokojní s kvalitou, dizajnom aj výslednou chuťou kávy. Niektorí, naopak, spomínajú horšiu kvalitu spracovania.

Recenzie a skúsenosti s moka kávovarom Bialetti Moka Express 3
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s moka kávovarom Bialetti Moka Express 3 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer medzi obstarávacou cenou a kvalitou
Veľký objem
Pekný dizajn

Negatíva

Nevhodný na indukciu
Horšia kvalita spracovania v porovnaní s drahšími modelmi

Objem/počet šálok = 200 ml/4 ● Materiál = hliník + plast ● Typ ohrevu = plyn, elektrina

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)