Bialetti Moka Induction 3 moka kávovar – recenzia

Moka kávovar Bialetti Moka Induction 3 vyniká dobrou kvalitou spracovania, atraktívnou obstarávacou cenou a zaujímavým dizajnom. Je určená na prípravu 3 šálok kávy so štandardným objemom. Jej telo je hliníkové, no vďaka dnu z nerezovej ocele ju môžete použiť na všetkých typoch varných dosiek, a to vrátane indukcie.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 17.01.2022
Obsah článku:

Bialetti Moka Induction 3

Hliníkový moka kávovar s nerezovým dnom, objem 150 ml, vhodný na všetky typy ohrevu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Moka kávovar Bialetti Moka Induction 3 je vhodnou alternatívou pre väčšinu z vás. Jeho obstarávacia cena je primeraná kvalite spracovania, má priemerný objem, pôsobí štýlovo a je vhodný na použitie na všetkých typoch varných dosiek.

Multifunkčná a dizajnová alternatíva

Spoločnosť Bialetti patrí k najznámejším talianskym výrobcom moka kávovarov, v prípade modelu Bialetti Moka Induction 3 preto nie je nutné pochybovať o kvalite a vysokej funkčnosti. Toto koťogo zaujme už na prvý pohľad. Má veľmi pekný dizajn a pôsobí elegantným dojmom.

Telo spotrebiča je vyrobené zo zdravotne neškodného hliníka. Zároveň má zosilnené dno z nerezovej ocele, vďaka čomu ho môžete použiť na plynovej, elektrickej aj indukčnej varnej doske. Výhodou zosilneného dna je taktiež lepšie rozvádzanie tepla. Za zmienku stojí aj špeciálny osemhranný tvar koťoga, ktorý proces prípravy kávy taktiež podstatne zefektívňuje.

Bialetti Moka Induction 3 recenzia

Rukoväť je vyrobená z plastu. Pozitívom je, že sa pri príprave kávy nezahrieva. Moka kávovar má 150 ml, čo znamená, že je rovnako ako Bialetti Moka Timer 3 určený na prípravu 3 klasických šálok s objemom 50 ml. K nevýhodám je možné zaradiť hlavný výrobný materiál, teda hliník, ktorý nemusí byť ideálnou voľbou pre každého z vás. Na základe spotrebiteľských recenzií je taktiež možné povedať, že toto koťogo môže mať menšie problémy s tesnením, čo je príznačné pre drvivú väčšinu modelov z cenovej kategórie do 50 eur.

Skúsenosti s Bialetti Moka Induction 3

Spotrebitelia si moka kávovar Bialetti Moka Induction 3 pochvaľujú. Oceňujú možnosť jeho použitia na indukciu, kvalitu spracovania, dobrú dostupnosť náhradných dielov nenáročnú údržbu. Niektorým nevyhovuje menší objem, hlavný výrobný materiál a nie úplne dokonalé tesnenie v hlavnom spoji.

Recenzie a skúsenosti s moka kávovarom Bialetti Moka Induction 3

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer medzi cenou a kvalitou spracovania
Vhodný na všetky typy varných dosiek
Zosilnené dno a dobré vodivé vlastnosti

Negatíva

Nižšia kvalita tesnenia v hlavnom spoji

Objem/počet šálok = 150 ml/3 ● Materiál = nerez + hliník + plast ● Typ ohrevu = plyn, elektrina, indukcia


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)