Elektrické zubné kefky

Že aj taký rituál, akým je umývanie zubov môže byť zábavou, dokazujú elektrické zubné kefky. Starostlivosť o chrup je veľmi dôležitá, a preto elektrické kefky prechádzajú viacerými odbornými a spotrebiteľskými testami. Elektrické zubné kefky využívajú rôzne technológie. S výberom vám chceme pomôcť a preto sme stovky hodín porovnávali najlepšie sonické elektrické zubné kefky, oscilačné a oscilačno-rotačné zubné kefky. Detailne sme študovali technické parametre a používateľské recenzie, aby sme vybrali tie najlepšie.

Sonické zubné kefky

Najlepšie sonické zubné kefky 2024 + recenzie

Sonická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 má skvelé recenzie a je veľmi šetrná k citlivým zubom. Vďaka...
Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky – otázky a odpovede

Elektrické zubné kefky sú jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dodržať všetky zásady správnej starostlivosti o ústnu dutinu. Chcete vedieť prečo?
Elektrické vs. klasické zubné kefky

Je lepšia elektrická alebo klasická zubná kefka?

Neviete sa rozhodnúť, či ostať pri klasike alebo presedlať na „elektriku“? V našom článku sa dozviete o všetkých rozdieloch, výhodách i nevýhodách oboch typov zubných kefiek.
Sonická alebo rotačná zubná kefka

Sonická alebo rotačná zubná kefka – výhody, test

Pohyblivá hlavica, pokrokové technológie a rôzne doplnkové funkcie dokážu umývanie zubov posunúť skutočne na inú úroveň. Je vhodnejšia sonická alebo rotačná zubná kefka?
Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Philips

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Philips Sonicare – C2, C3, G3, Sensitive, Prestige

Prinášame vám podrobný popis náhradných hlavíc k elektrickým zubným kefkám Philips Sonicare, na základe ktorého budete môcť siahnuť po tej, ktorá je najlepšia práve pre vás.
Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Oral-B

Náhradné hlavice k elektrickým kefkám Oral-B – CrossAction, 3D Power White, Stages Kids, iQ

Aby bola účinnosť elektrickej zubnej kefky vysoká, je potrebné siahnuť po správnom type náhradnej hlavice a zároveň nezabudnúť na jej včasnú výmenu. Aké máte možnosti?

Testované produkty