Blumfeldt Evora záhradné prenosné ohnisko – recenzia

Nielen dizajnom, ale aj pomerom ceny a kvality zaujme kameninové ohnisko Blumfeldt Evora. Imitácia kameňa je veľmi moderným a dizajnovým prvkom. Ide o sokel z umelého kameňa MagicMag. Ten je veľmi odolný aj proti vysokým teplotám. Ohnisko je vybavené grilovacím roštom a taktiež s roštom na popol. Nechýba mriežka proti iskrám. Gril je prispôsobený na horenie otvoreného ohňa. Hmotnosť je 14 kg. Priemer otvoru 45 cm.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 22.07.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Evora

Záhradné ohnisko z ocele a umelého kameňa s hmotnosťou 14 kg, ochranný kryt, kutáč a grilovací rosť v balení, gril

Pozrieť najlepšiu ponuku

Do nášho výberu sme umiestnili aj kameninové ohnisko Blumfeldt Evora, ktoré sa líši svojím vyhotovením. Zároveň však spotrebiteľovi umožňuje vychutnávať si plamene ohňa a taktiež ugrilovať obľúbené jedlá. Zaujme pomerom ceny a kvality

Jedinečný dizajn umelého kameňa

Unikátny vzhľad kamenného ohniska je nielen estetickým prvkom. Vďaka imitácii umelého kameňa (sokel) MagicMag je nádoba dobre izolovaná a dobre drží teplo. Nemusíte sa obávať, pretože umelý kameň je vysoko odolný proti teplu. Pokojne môžete používať drevené polená a nemusíte sa báť poškodenia. Ohnisko je veľmi stabilné a priemer otvoru je 45 cm. Hĺbka je 30 cm. V balení nájdete lapač iskier, ktorý môžete v prípade vysokého ohňa použiť. Taktiež sa môže zísť praktický kutáč.

Blumfeldt Evora recenzia

Grilovací rošt i rošt na popol

Nepochybne sa zíde aj nerezový grilovací rošt s priemerom 40 cm. BBQ grilovačku tak môžete odštartovať. Medzi príslušenstvom je menší oceľový rošt na popol. Hoci je škoda ohnisko premiestňovať a odporúčame mu nájsť stabilné miesto na vašej záhrade či na terase, nechýbajú mu úchopy po stranách. To, že je ohnisko prenosné, dokazuje aj jeho hmotnosť len 14 kg. Blumfeldt Evora patrí k cenovo zaujímavým ohniskám, ktoré za rozumné peniaze ponúknu skvelý úžitok.

Skúsenosti s Blumfeldt Evora

Štítok, ktorý sme produktu venovali značí, že Blumfeldt Evora v pomere ceny a kvality ponúkne vynikajúce vlastnosti a parametre. Podobne to vnímajú aj zákazníci, ktorými sa páči samotný dizajn umelého kameňa MagicMag, no taktiež sa im páči aj multifunkčnosť, ktorú toto záhradné ohnisko ponúka. Okrem toho, že je dizajnovým prvkom, je ohnisko aj prenosné a umožňuje tiež využitie grilovacieho roštu. Nechýba ani potrebné príslušenstvo. Ohnisko je stabilné a robustné. Používať môžete drevené polenábrikety aj uhlie. Komplexne možno hodnotiť, že Blumfeldt Evora je unikátnym ohniskom, ktoré sa stane dominantou záhrady. Ak je pre vás jedinečnosť niečím zaujímavá, rozumnou voľbou bude aj ohnisko na terasu Blumfeldt Fireball.

Recenzie a skúsenosti so záhradným ohniskom Blumfeldt Evora
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Unikátny dizajn – kvalita spracovania
Pomer ceny a kvality
Vysoká odolnosť

Negatíva

Bez výhrad

Materiály: oceľ + umelý kameň ● Rozmery ohniska (Ø x V x H): 58 x 57,5 cm ● Hmotnosť: 14 kg ● Gril: áno ● Vlastnosti: grilovací rošt, kutáč, ochranný kryt proti iskrám, rošt na popol

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)