Blumfeldt Orbit 3 v 1 záhradné prenosné ohnisko – recenzia

Záhradné ohnisko Orbit je dokonalým spoločníkom, ktorý vám zabezpečí nielen teplo a svetlo, ale taktiež vám umožní pripraviť si obľúbené grilované dobroty. Grilovací rošt má navyše výškové nastavenie. Konštrukcia je masívna a odolná. Rátať je potrebné s vyššou obstarávacou cenou ohniska.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 05.12.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Orbit 3 v 1

Oceľové záhradné ohnisko s hmotnosťou 12 kg, ochranný kryt, kutáč, grilovací rošt a rošt na popol v balení, gril

Pozrieť najlepšiu ponuku

Epicentrum príjemnej atmosféry a tepla

Príjemné posedenie na záhrade v lete či v zime, o to sa dokáže postarať takéto multifunkčné prenosné ohnisko. Blumfeldt Orbit má veľkú nádobu s priemerom 60 cm. Na výšku má 38 cm, čo nie je veľa, ale konštrukčné riešenie je veľmi praktické. Oceľové steny sú hrubé 1,5 mm. To vidno aj na robustnosti ohniska. Hmotnosť je 12 kg, napriek tomu nie je s prenášaním žiaden problém.

Blumfeldt Orbit 3 v 1 recenzia

V balení okrem grilovacieho roštu dostanete aj rošt na popol, menšiu nádobu na popol, kutáč a takisto klietkový ochranný kryt pred iskrami. Bonusom je ochranný návlek v prípade, že ohnisko dlhšiu dobu nepoužívate, aby ste ho ochránili pred vplyvmi počasia. Orbit môžete používať ako stôl, pretože je dodávaný s drevenou doskou, ktorej priemer je 60 cm a vyplní tak priemer otvoru.

Ohnisko s grilovacím roštom

Ohniská s grilom dnes nie sú žiadnou výnimkou. Model Blumfeldt Orbit však je „táborákom“, ktorý má vo svojej výbave grilovací rošt s výškovým natavením. Konkrétne máte k dispozícii štyri polohy. Ohnisko je vhodné na používanie brikiet, uhlia i drevených polien. Používanie ohniska s grilom je jednoduché a nenáročné. Priemer grilovacieho roštu je 40 cm. Tento model spája veľké množstvo pozitívnych vlastností a pokojne ho možno považovať za maximálne flexibilný.

Skúsenosti s Blumfeldt Orbit 3 v 1

Názory a referencie zákazníkov sa zhodujú, že ide o „top“ model. Za nás je jediným mínusom vyššia cena, no vzhľadom na konkurenciu sa dokáže Blumfeldt Orbit značne odlíšiť. Ponúka kvalitne spracovanú konštrukciu z odolnej ocele. Jeho zostavenie je rýchle a bohaté príslušenstvo ho predurčuje na multifunkčné využitie.

Recenzie a skúsenosti so záhradným ohniskom Blumfeldt Orbit 3 v 1
Zdroj: Electronic-star.sk

Okrem toho ide o prenosný model – hmotnosť je 12 kg. Grilovací rošt s priemerom 40 cm je výškovo nastaviteľný v štyroch polohách. Okrem toho je k dispozícii aj rošt na popol, kutáč, ochranný kryt proti iskrám, návlek na ochranu pred počasím a drevená doska s priemerom 60 cm. Razom je tak z ohniska praktický stolík. Blumfeldt Orbit 3 v 1 splní nároky aj náročnejšieho zákazníka a ide o unikátny model, podobne ako záhradné ohnisko Blumfeldt Wood Stock 2 v 1 s BBQ grilom.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Praktický rošt na popol
Rošt s výškovým nastavením
Gril, ohnisko a stôl v jednom

Negatíva

Vyššia cena

Materiály: oceľ ● Rozmery ohniska (Ø x V x H): 60 x 38 cm ● Hmotnosť: 12 kg ● Gril: áno ● Vlastnosti: grilovací rošt, rošt na popol, kutáč, ochranný kryt pred iskrami, ochranný návlek na ochranu pred počasím

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)