Blumfeldt Rosario 3 v 1 záhradné prenosné ohnisko – recenzia

Oceľové ohnisko Blumfeldt Rosario je vhodné na umiestnenie do záhrady či na terasu. Ohnisko je prenosné, no taktiež môže mať svoje stabilné miesto. Váži totiž až 30 kg. Ohnisko s grilom je vybavené grilovacím roštom. Priemer nádoby je veľký a po stranách sa tiež nachádza odkladacia plocha.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 05.12.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Rosario 3 v 1

Oceľové záhradné ohnisko s hmotnosťou 30 kg, ochranný kryt, kutáč, grilovací rost v balení, otočný gril

Pozrieť najlepšiu ponuku

Nádoba na oheň

Priemer nádoby ohniska je 70 cm. Spolu s postrannými odkladacími plochami je však priemer ohniska až 120 cm. Výška ohniska je 47,5 cm po nasadení grilovaceiho nadstavca je jeho výška 70 cm. Ohnisko je vyrobené z masívnej ušľachtilej ocele V2A a ošetrené termo lakovaním pre dlhšiu životnosť. Ohnisko bez problémov odoláva vonkajším vplyvom počasia. Konštrukcia je esteticky spracovaná a súčasťou balenia je aj kutáč. Bočné odkladacie plochy poslúžia na odkladanie grilovacieho náradia či potravín. Výrobca tiež myslel na spoločnosť okolo ohniska, pretože okrem masívnych nožičiek po obvode umiestnil kovový okruh na nohy. Vďaka tomu sa môžete za studeného počasia príjemne ohrievať.

Blumfeldt Rosario recenzia

Otočný gril s výškovým nastavením

Ohnisko dokáže poslúžiť aj na grilovanie. Grilovací rošt z ušľachtilej ocele je výškovo nastaviteľný a otočný v horizontálnej úrovni. V závislosti od toho, čo grilujete môžete gril umiestniť v 4 výškových polohách. Rukoväť grilu je tepelne izolovaná. Misa ohniska má štýlové rustikálne dierovanie pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. V balení dostanete aj kryt na nádobu, ktorý je taktiež z masívnej ušľachtilej ocele. Keď teda ohnisko nepoužívate ako výhrevnú jednotku či gril, vďaka krytu sa z neho stáva masívny oceľový stôl.

Skúsenosti s Blumfeldt Rosario

Záhradné ohnisko Blumfeldt Rosario ponúka všetko, čo od takéhoto spoločníka na záhrade či na terase očakávate. Daný model je vybavený polohovateľným grilom. Nádoba má priemer 70 cm – spolu s bočnými plochami až 120 cm. Súčasťou balenia je kryt na nádobu a kutáč. Spotrebitelia si chvália masívnosť ohniska a jeho spracovanie, niekde však vidno menej precízne spracované zvary. Kladne hodnotený je i dizajn. Ohnisko váži až 30 kg a hoci je prenosné, vhodné je nájsť mu stabilnejšie miesto. Pripomenúť musíme, že samotná misa ohniska je dodávaná na montáž. Ohnisko je potrebné zmontovať. Výrobca odhaduje montáž na približne 30 minút. Súčasťou dodávky je prehľadný návod.

Recenzie a skúsenosti so záhradným ohniskom Blumfeldt Rosario
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Masívna konštrukcia
Ohnisko s grilom
Kryt nádoby i kutáč v balení

Negatíva

Vyššia cena
Menej precízne zvary

Materiály: nehrdzavejúca oceľ V2A ● Rozmery ohniska (Ø x V): 120 x 47,5 cm ● Hmotnosť: 30 kg ● Gril: áno/otočný ● Vlastnosti: grilovací rošt, kryt na nádobu, kutáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)