Blumfeldt Versailles záhradné prenosné ohnisko – recenzia

Prenosné ohnisko Versailles patrí k cenovo dostupným modelom. Hmotnosť je len 8,6 kg a je teda jednoduché na transport. Zaujme však špecifickým „vintage“ dizajnom a otvormi na cirkuláciu so vzorom heraldickej ľalie. Ohnisko nie je vybavené grilovacím roštom. Priemer otvoru je 60 cm, na výšku má Blumfeldt Versailles 40 cm. Rukoväte nie sú tepelne izolované. V rámci príslušenstva je kutáč a ochranný kryt proti iskrám.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 22.07.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Versailles

Kovové záhradné ohnisko s hmotnosťou 8,6 kg, ochranný kryt a kutáč v balení, bez grilu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ohnisko na záhrade môže plniť viacero účelov. Vybraný model okrem toho, že umožňuje sledovať a ohrievať sa pri tlejúcich plameňoch, je aj estetickým doplnkom. Zaujme špecifickým dizajnom heraldickej ľalie a unikátnej povrchovej úpravy.

Elegantný dizajn

Blumfeldt Versailles je ozdobným, no zároveň i praktickým ohniskom s priemerom nádoby 60 cm. Prenosné ohnisko váži len 8,6 kg a je vyrobené z kovu, ktorý je ošetrený ochranným lakovaním. Zároveň je náter estetickým prvkom vďaka vyblednutému „vintage“ imidžu. V konštrukcii sa nachádzajú unikátne ozdobné otvory so vzorom heraldickej ľalie, vďaka čomu je ohnisko veľmi unikátnym prvkom záhrady či terasy. Výška ohniska je 40 cm. Nádoba je stabilne posadená na tri robustné kovové nohy. Prenášať sa ohnisko dá vďaka bočným držadlám.

Blumfeldt Versailles recenzia

Ochrana pred iskrami

Kovové ohnisko je dodávané s ochranou proti iskrám. Ide o sieťovaný kryt na priemer nádoby, ktorých umožňuje prúdiť vzduchu a zároveň chráni pred vyletujúcimi iskrami. V balení nájdete taktiež praktický kovový kutáč. Ideálne je ohnisko plniť briketami či dreveným uhlím, no problémom nie je ani drevo.

Skúsenosti s Blumfeldt Versailles

Prenosné ohnisko Blumfeldt Versailles je elegantným záhradným doplnkom, ale aj veľmi príjemným spoločníkom počas chladnejších dní či nocí s kamarátmi. Priemer kovovej nádoby je 60 cm a dodávaný je aj ochranný kryt proti iskrám. Model nie je vybavený žiadnym grilovacím roštom. Spotrebiteľom sa páči jeho estetické prevedenie – dominantný je samotný náter s vintage efektom, ale taktiež cirkulačné otvory so vzorom heraldickej ľalie. Ohnisko je prenosné vďaka bočným rukovätiam, ktoré však nie sú dobre tepelne izolované. Hmotnosť je len 8,6 kg. Ak by ste mali záujem o model s grilom, výrobca má v ponuke napr. záhradné ohnisko Blumfeldt Rosario 3 v 1.

Recenzie a skúsenosti s prenosným ohniskom Blumfeldt Versailles
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka hmotnosť
Krásny dizajn

Negatíva

Horúce rukoväte

Materiály: kov ● Rozmery ohniska (Ø x V): 60 x 40 cm ● Hmotnosť: 8,6 kg ● Gril: nie ● Vlastnosti: ochranný kryt pred iskrami, kutáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)