Klarstein Arizona Jerky sušička ovocia – recenzia

Výkonná sušička Klarstein Arizona Jerky ponúka šesť mriežkových plátov a reguláciu teploty. Rozloženie tepla je rovnomerné a sušiace výsledky sú výborné. Poteší možnosť umývania v umývačke riadu, intuitívne dotykové ovládanie v kombinácii s LCD displejom aj prémiové spracovanie. Maličkým mínusom je vyššia obstarávacia cena v porovnaní s konkurenčnými výrobkami.

Publikované: 08.06.2022
Aktualizované: 08.06.2022
Obsah článku:

Klarstein Arizona Jerky

Hranatá sušička ovocia so 6 plátmi, príkon 500 W, regulácia teploty od 35 do 70 °C, bez časovača

Pozrieť najlepšiu ponuku

Výhody produktu

Sušička Klarstein Arizona Jerky zaujme už na prvý pohľad prémiovým spracovaním a elegantným dizajnom. Z produktov, ktoré sme testovali, nás práve tento oslovil najviac. Výrobca si však dal záležať nielen na vizuálnej stránke, ale aj na dostatočne vysokom výkone. Vďaka energeticky efektívnemu vykurovaciemu výkonu 500 W sú suroviny vysušené za krátku dobu. Vyzdvihujeme, že rozloženie tepla je rovnomerné a sušička dosahuje rovnaké výsledky na každom poschodí. K dispozícii je šesť mriežkových políc.

Klarstein Arizona Jerky recenzia

Vyzdvihujeme sklenené dvere, cez ktoré je možné pohodlne sledovať proces sušenia a tiež digitálny displej a dotykové ovládanie. Používanie sušičky sa tak stáva maximálne jednoduchým. Teplotu je možné plynulo nastaviť v rozmedzí od 35 do 70 stupňov Celzia. Pri jednotlivých potravinách sme si vedeli nastaviť teplotu tak, aby boli zachované dôležité minerály a vitamíny.

Plusom tohto produktu je tiež jednoduché čistenie. Mriežkové police a veko je možné umývať v umývačke riadu. Oceňujeme tichý chod, dostatočne dlhý sieťový kábel aj ochranu pred prehriatím. Sušičku sme vďaka tomu mohli bez obáv nechať bez dozoru. Za zmienku stojí aj režim sušenia EcoExcellence, ktorý dokáže za krátky čas vysušiť suroviny s nízkou spotrebou energie.

Nevýhody produktu

Klarstein Arizona Jerky ponúka všetko, čo by mala mať kvalitná sušička potravín. Od nákupu môže odradiť len vyššia obstarávacia cena či fakt, že v balení nie je návod v slovenčine. Sušička však poskytuje vysoký výkon, má výborné sušiace výsledky, intuitívne ovládanie a krásny dizajn. Vyššia cena je preto v tomto prípade primeraná kvalite spracovania produktu.

Sušička ovocia Klarstein Arizona Jerky

Parametre

Príkon500 W
Automatické programynie
Časovačnie
Regulácia teplotyáno
Teplotný rozsah35 až 70 °C
Počet sušiacich plátov6
Rozložiteľná konštrukciaáno
LCD displejáno
Hmotnosť4 kg

Skúsenosti s Klarstein Arizona Jerky

Používatelia na sušičke Klarstein Arizona Jerky ocenili jednoduché ovládanie, nízku hmotnosť, vďaka čomu sa dá prístroj ľahko presúvať či sklenené dvierka, cez ktoré je vidno sušiaci proces. Negatívne reakcie od spotrebiteľov sme nezaznamenali žiadne.

Recenzie a skúsenosti so sušičkou potravín Klarstein Arizona Jerky
Zdroj: Heureka.sk

Alternatívy

Klarstein Arizona Jerky je sušička s výborným výkonom a prémiovým spracovaním. Podobne kvalitná sušička je aj G21 Breezer, tá má ešte o čosi lepší výkon (650 W) a krásny nerezový vzhľad. Obe sušičky sa radia do vyššej cenovej kategórie. Ak hľadáte lacnejšiu alternatívu, siahnuť môžete napríklad po prístroji Concept SO 2070. K obľúbeným výkonným sušičkám patrí aj Sencor SFD 7000 s výkonom 800 W a desiatimi sušiacimi plátmi v kombinácii s jedným plátom na prípravu RAW potravín. Zaujímavým produktom je tiež Klarstein Mega Jerky.

Klady a Zápory

Mriežkové sušiace pláty
Rovnomerné rozloženie tepla
Vysoký výkon (500 W)
Možnosť umývania v umývačke riadu
Dotykové ovládanie a LCD displej
Prémiové spracovanie a krásny dizajn

Vyššia obstarávacia cena
Absencia návodu v slovenčine

Klarstein Arizona Jerky ventilátor

Klarstein Arizona Jerky nastavenie teploty

Sušička ovocia Klarstein Arizona Jerky

Klarstein Arizona Jerky rozmery

Celkové rozmery 34 x 32,5 x 44,5 cm ● Počet plátov: 6 ● Príkon: 500 W ● Regulácia teploty: áno ● Časovač: nie ● Displej: LCD ● Hmotnosť: 4 kg


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.6%)