Malatec P.R.C. Fascial gun masážna pištoľ – recenzia

Cenovo dostupný model masážneho prístroja s vibráciami 1 200 až 3 200 úderov/kmitov za minútu. Na výber je zo 6 rýchlostí, o vybranej rýchlosti informuje dotykový LCD displej. K dispoícii sú štyri nadstavce. Batéria má kapacitu 2 000 mAh, na jedno nabitie vydrží masážna pištoľ v prevádzke cca 120 minút.

Publikované: 07.07.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Malatec P.R.C. Fascial gun

1 200 – 3 200 kmitov za minútu, 6 rýchlostných režimov, 4 nadstavce, dotykový LCD displej. batéria s kapacitou 2 000 mAh, 120 min. na jedno nabitie.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Pre efektívnu regeneráciu svalov po tréningu je masážna pištoľ veľmi praktickým riešením. V tomto prípade ide o cenovo dostupný model ručného masážneho vibračného prístroja P.R.C. Fascial Gun, ktorý je určený pre rekreačných alebo aj profesionálnych športovcov. Masážnu pištoľ však môžete používať aj na štandardnú masáž unavených svalov. Vibrácie dosahujú 1 200 až 3 200 úderov/kmitov za minútu pričom je možné vybrať si zo 6 rýchlostí, ktoré masážna pištoľ ponúka.

Malatec P.R.C. Fascial gun recenzia

4 nadstavce

Pištoľ sa veľmi dobre drží v ruke, váži len 0,89 kg a napriek nízkej cene pôsobí veľmi hodnotne. Hoci, lacnejšie plasty sú citeľné už na dotyk. Príjemným prekvapením je dotykový LCD displej, ktorý je podsvietený a navyše ukazuje úroveň rýchlosti. Vibračná masážna pištoľ je dodávaná aj so štyrmi nadstavcami, ktoré slúžia na relaxačnú masáž, utíšenie bolesti alebo stimuláciu svalových vláken. Vibrácie zároveň zlepšujú aj krvný obeh.

Malatec P.R.C. Fascial gun nadstavce

Na rekreačné účely

Na jedno nabitie vydrží pištoľ v prevádzke zhruba 120 minút v závislosti od zvolenej rýchlosti. Viacerí konkurenti ponúknu vyšší výkon, no vzhľadom na cenu je výkon Malatec P.R.C. Fascial Gun primeraný. Batéria má kapacitu 2 000 mAh. Masážna pištoľ síce nepatrí medzi najkvalitnejšie a najvýkonnejšie, no na rekreačné účely ide o veľmi vhodnú alternatívu, ktorá dokáže pomôcť aj v boji so svalovicami či bolesťami svalov. Spotrebitelia si masážnu pištoľ obľúbili predovšetkým kvôli priaznivej cene.

Masážna pištoľ Malatec P.R.C. Fascial gun

Klady a Zápory

4 masážne hlavice v balení
Nízka obstarávacia cena
Dotykový LCD displej

Menší počet rýchlostí
Menej odolné materiály

Zdvih: - mm ● Intenzita vibrácií: 1 200 – 3 200 kmitov/min. ● Počet rýchlostí: 6 ● Počet koncoviek: 4 (súčasť balenia) ● Výdrž batérie: 120 minút ● Konštrukcia: ABS plast ● Hmotnosť: 0,89 kg


Hodnotenie:
(81.6%)