Worker WaveTrip paddleboard – recenzia

Nafukovací Allround paddleboard Worker WaveTrip je veľmi stabilným a ľahko manipulovateľným športovým pomocníkom, ktorý disponuje výborným držaním smeru. Vhodný je aj pre začiatočníkov, pričom jeho využitie sa viac-menej viaže na pokojnejšie vody. Zvládne sa však popasovať aj s miernejšími morskými vlnami. Doska je navyše dostatočne široká na to, aby na nej jazdil dospelý spolu s jedným dieťaťom.

Publikované: 06.10.2023
Aktualizované: 24.04.2024
Obsah článku:

Worker WaveTrip

Nafukovací allround paddleboard so zaobleným tvarom, nosnosť 140 kg, hrúbka 15 cm, 1 stredová plutva.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Zaoblený Allround paddleboard Worker WaveTrip disponuje nafukovacou konštrukciou, ktorú je možné jednoducho nafúknuť i vyfúknuť a následne pripraviť na ďalší transport prostredníctvom praktického batohu s pohodlnými popruhmi na ramená. Paddleboard je vhodný aj pre začiatočníkov, pričom jeho využitie sa viaže viac-menej na pokojnejšie vody jazier, riek, vodných nádrží i mora. Dostatočnú stabilitu si dokáže udržať taktiež na miernych morských vlnách.

Worker WaveTrip recenzia

Paddleboard vhodný na utužovanie vzťahu medzi rodičom a dieťaťom

Konštrukcia tohto modelu paddleboardu je zhotovená z odolného PVC, pričom na vrchnej časti dosky sa nachádza protišmyková podložka pre vyššiu bezpečnosť jazdca počas pádlovania v stoji. Aj bez tohto bezpečnostného prvku však ide o veľmi stabilný paddleboard s výborným držaním smeru, ktorého ľahká manipulácia spríjemní jazdu nejednému používateľovi. Rozmerovo sa radí medzi širšie a stredne dlhé paddleboardy, pričom tento model je vďaka zhodnému pomeru dĺžky, šírky a hrúbky porovnateľný s paddleboardmi Aqua Marina Beast a Aga MR5019. S nosnosťou 140 kilogramov je taktiež na rovnakej úrovni ako dva zmienené Allround paddleboardy z nášho testu. Dostatočne vysoké hodnoty šírky a nosnosti robia z paddleboardu Worker WaveTrip dosku vhodnú na jazdu dospelej osoby s jedným dieťaťom. Rodičia tak môžu naučiť dieťa pádlovať a zároveň si s ním vytvárať jedinečné zážitky z vodného dobrodružstva.

Nastaviteľné pádlo a využiteľné príslušenstvo

V rámci príslušenstva sa oplatí zmieniť trojdielne pádlo zhotovené z hliníka, ktoré disponuje nastaviteľnou dĺžkou v rozmedzí 160 až 220 centimetrov. Pri paddleboardingu platí, že dĺžka pádla by mala presahovať výšku jazdca o celých 20 centimetrov, čo je pri pádle v balení paddleboardu Worker WaveTrip uskutočniteľné. Výbavu tohto modelu tvoria aj pružné šnúrky na upevnenie nákladu, vysokotlaková pumpa s tlakomerom a bezpečnostné lanko na upevnenie nohy o dosku pre zamedzenie odplávania paddleboardu po potenciálnom páde pri strate rovnováhy.

Worker WaveTrip príslušenstvo

Skúsenosti s Worker WaveTrip

Ľahký paddleboard je možné veľmi jednoducho nafúknuť vďaka pumpe poskytnutej v cene produktu, čo je, samozrejme, obrovskou výhodou. Je potrebné vyzdvihnúť použitie kvalitných materiálov a kompletné spracovanie paddleboardu, ktorý je vzhľadom na podstatne nižšiu cenu veľmi príjemným prekvapením. Praktickosť paddleboardu sa odzrkadľuje na prítomnosti popruhov na uchytenie pohodlného sedadla a sieťky v prednej časti plaváka. Pre zvýšenie pohodlnosti pádlovania je ideálne zakúpiť obojstranné pádlo, ktoré sa zväčša využíva na kajakoch.

Worker WaveTrip skúsenosti
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ľahký paddleboard
Unesie dospelú osobu i dieťa súčasne
Kompletná výbava

Negatíva

Skôr pre začiatočníkov

Typ paddleboardu: Allround ● Tvar paddleboardu: zaoblený ● Konštrukcia paddleboardu: nafukovacia ● Materiál: PVC + mäkká protišmyková guma ● Nosnosť: 140 kg ● Rozmery (d x š x h): 320 x 81 x 15 cm ● Hmotnosť: 9,5 kg ● Pádlo: hliníkové skladacie z troch dielov ● Plutvy paddleboardu: 1 stredová ● Transportný batoh: áno ● Elastické popruhy na batožinu: áno ● Iné príslušenstvo: istiace lanko, vysokotlaková pumpa, oceľové oká na pripevnenie sedadla ● Vhodné do: pokojných vôd

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)