Pridané: 14. novembra 2016 | Autor: Tomáš

Najlepšie holiace strojčeky podľa testu

Pomôžeme vám vybrať tie najlepšie holiace strojčeky, ktoré sme my alebo niekto iný za vás otestovali. Pozrite sa na náš redakčný výber a zvoľte si produkt presne podľa vašich požiadaviek.

Ak potrebujete poradiť, použite prosím komentáre v spodnej časti tejto stránky. Postupne pridávame aj recenzie na najpredávanejšie produkty v tejto oblasti.

Rebríčky sme rozdelili do troch skupín, na holiace strojčeky planžetové , frézkové a klasické žiletkové holiace strojčeky. Každá kategória má zopár favoritov, za ktorých ručíme. Vybrané produkty sú kvalitné a overené časom.

Najlepšie planžetové strojčeky

Najlepšie rotačné holiace strojčeky

 

Braun Series 5040

Holiaci strojček Braun 5400sŠpičkový model Braun Series 5 – 5040S Wet&Dry. Uspeje tam, kde ostatní zlyhajú.  VÝKON, KOMFORT, PRISPÔSOBIVOSŤ – kombinácia sily a presnosti v holiacim strojčeku. Vodeodolný až do 5 m pre plnú umývateľnosť. Wet&Dry pre pohodlné suché oholenie alebo osviežujúce mokré oholenie s použitím peny alebo gélu.  Prevádzka len bez sieťového prívodu. Nový FlexMotionTec pre účinné oholenie s menším tlakom na pokožku, ktorý minimalizuje podráždenie pokožky.

MicroMotion Samostatné zavesenie všetkých strihacích prvkov reaguje aj na tie najjemnejšie kontúry a automaticky navádza systém MacroMotion. MacroMotion – Holiaca hlava s výkyvom o 40 ° ľahko vedie po väčších kontúrach pre maximálny kontakt s pokožkou. Patentovaná UltraActiveLift – efektívne zachytí neľahko oholitelné fúzy najmä v oblasti krku a brady. Jedinečná oscilujúca strihacia lišta nadvihne a oholí fúzy priliehajúce k pokožke menším počtom ťahov.

 

Braun Series 7 799

Holiaci strojček Braun 7799Holiaci strojček BRAUN SERIES 7-799-7 CC vám otvára nové možnosti v holení. Tento prístroj vám zaistí absolútne dôkladné a pohodlné oholenie pomocou najpokročilejších technológií. Inovačná technológia Sonic využíva 10 000 mikrovibrácií, ktoré pomáhajú každým ťahom zachytiť viac fúzov. Tri režimy osobného nastavenia vám umožňujú voliť medzi extra citlivým a intenzívnym režimom pre rôzne tvárové zóny, čo zaisťuje individuálnejší prístup pri holení.

Jedinečná oscilujúca stredová strihacia lišta ActiveLift nadvihne a oholí fúzy priliehajúce k pokožke, čo oceníte predovšetkým pri dôkladnom oholení problémových partií. Najpokrokovejšia holiace planžeta od spoločnosti Braun má zóny s rôzne tvarovanými otvormi, ktoré zachytia fúzy rastúce rôznymi smermi. Holiaci strojček BRAUN SERIES 7-799-7 CC disponuje plne flexibilným holiacim systémom, ktorý je zložený z jedinečnej kombinácie výkyvnej holiacej hlavy a plávajúcich holiacich planžiet. Vďaka tomu je zaistená maximálna prispôsobivosť kontúram tváre.

 

Braun Series 3 – 3030s

Holiaci strojček braun 3030sBraun Series 3 3030s je navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí sa neuspokoja s priemerom. Trojitý holiaci systém Triple Action FreeFloat ™ poskytne lepší výkon a kvalitnejšie oholenie aj v prípade citlivej pokožky. Integrovaný hrebienok MicroComb umiestnený okolo strihacej lišty a optimalizovaná planžeta SensoFoil ™ zaistí starostlivé oholenie a minimalizuje podráždenie, nech ide o fúzy krátke alebo dlhé.

Protišmyková rukoväť pre pohodlnú manipuláciu umožní používanie i s mokrými rukami. Strojček je omyvatelný, čo veľmi uľahčuje očistenie. Na podanie informácií o stave nabitia či hygienickom stave planžety slúžia LED kontrolky.

Najlepšie holiace strojčeky podľa testu
4.9 (97.78%) 9

Autor článku
Tomáš

Snažím sa prinášať objedktívny a nestranný pohľad na kvalitu produktov. Verím, že vám moje články a recenzie pomôžu správne sa rozhodnúť. Podporte ma zdieľaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*