iGET KID F10 smart hodinky pre deti – recenzia

Lacné detské smart hodinky, ktoré ponúkajú zaujímavé funkcie. Okrem monitoringu fyzickej aktivity poteší aj sledovanie srdcového tepu, okysličovanie krvi či meranie telesnej teploty. Hodinky sa pýšia vodoodolnosťou s krytím IP68, a preto si s nimi môžete pokojne zaplávať. Ponúkajú slušnú výdrž batérie na jedno nabitie, lákavý dizajn pre deti aj jednoduché ovládanie. Plusom je sledovanie pitného režimu, osem inteligentných hier či rôzne upozornenia. Hodinky sa dajú zohnať za veľmi priaznivú cenu. Počas ich používania nás nič nesklamalo. Pomer ceny, kvality a výkonu je výborný.

Publikované: 20.09.2022
Aktualizované: 20.09.2022
Obsah článku:

iGET KID F10

Kapacita batérie 160 mAh, 1,4“ displej, odolnosť IP68, hry, monitorovanie zdravia a fyzickej aktivity, chýba GPS aj možnosť volania priamo z hodiniek.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Výhody produktu

Hodinky nás milo prekvapili kvalitným spracovaním a nízko nastavenou obstarávacou cenou. Sú variabilné a deťom dokážu poskytnúť veľa zábavy. Na výber je 40 rôznych ciferníkov a vydarený dotykový displej. Hodinky dokážu sledovať prejdené kroky, spálené kalórie, srdcový tep a dokonca aj okysličovanie krvi. Samozrejmosťou je zaznamenávanie fyzickej aktivity, napr. behu, chôdze alebo plávania. Potešilo nás, že hodinky dokážu upozorniť aj na zvýšenú telesnú teplotu.

Oceňujeme možnosť nastaviť si upozornenia na každodenné aktivity, dá sa nastaviť napr. budenie, raňajky alebo čas spánku. Okrem monitoringu fyzických aktivít a zdravia dokážu hodinky deti aj zabaviť. Ponúkajú osem inteligentných hier. Hry rozvíjajú logické myslenie a postreh. Vyzdvihujeme, že všetky namerané hodnoty je možné zobraziť v mobilnej aplikácii iGET FIT, tá je s hodinkami prepojená prostredníctvom Bluetooth.

iGET KID F10 recenzia

Hodinky majú štýlový dizajn a sú dostupné vo viacerých farebných variantoch. Vďaka tomu sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Vyzdvihujeme nízku hmotnosť, veľmi dobré držanie na ruke a štíhly dizajn. Páči sa nám, že hodinky učia deti samostatnosti. K dispozícii je až desať prednastavených budíkov s animáciou pre rôzne činnosti. Upozornenie sa dá nastaviť aj na domáce úlohy alebo športové aktivity a podobne.

Hodinky sledujú taktiež pitný režim, o zdravý životný štýl dieťaťa sa teda naozaj starajú príkladne. Spomenieme ešte, že cez mobilnú aplikáciu je možné nastaviť uzamknutie. To sa hodí, keď sú deti v škole alebo na krúžkoch. Plusom je tiež odolnosť proti vode a prachu, je tu krytie IP68, preto si s hodinkami môžete bez problémov zaplávať alebo ich používať v sprche. Batéria zaručuje slušnú výdrž, na jedno nabitie vydrží 5 až 7 dní. Závisí to od intenzity používania. Potešia aj notifikácie z mobilného telefónu, funkcia nájsť mobil či možnosť nastaviť si vlastný ciferník.

Nevýhody produktu

Hodinky sa nám používali veľmi dobre, dieťa vedia zabaviť aj ho ochrániť. Počas nášho testu sme neprišli na žiadne závažné nedostatky. Hodinky nemajú integrovaný mikrofón ani reproduktor, telefonáty sa z nich nedajú vybaviť, a preto treba siahnuť po mobilnom telefóne. Za takú nízku cenu sme takúto funkciu ani neočakávali. Pri kúpe treba prihliadať na pomer ceny, výkonu a funkcií, ktorý je u týchto hodiniek výborný. Ak hľadáte lacné a kvalitné detské smart hodinky, tieto môžu byť správou voľbou.

Detské smart hodinky iGET KID F10

Parametre

Určeniedetské
Typ displejadotykový
Uhlopriečka1,4 palca
Hmotnosť32 g
NFCnie
Hybridné hodinkynie
Slot pre SIMnie
eSIMnie
Odolnosť proti vode a prachuáno
GPSnie
Glonassnie
Gyroskopnie
Akcelerometeráno
Snímač tepuáno
Vstavaný mikrofónnie
Snímač okolitého osvetlenianie
Zabudovaný reproduktornie
Budík a pripomienkyáno
Barometernie
Krokomeráno
Výškomernie

Skúsenosti s iGET KID F10

S názormi na hodinky iGET sa nepodelilo veľa ľudí. Tí používatelia, ktorí napísali svoj názor, pochválili dizajn hodiniek. Plus dostali aj za týždennú výdrž batérie či monitoring aktivít. Niektorým prekážal remienok, ktorý nie je najpohodlnejší. Spotrebitelia tiež uviedli, že hodinky sú pre deti dobre vymyslené, majú pekné farby, sú odolné a dajú sa obstarať za dobrú cenu.

Recenzie a skúsenosti so smart hodinkami pre deti iGET KID F10
Zdroj: Heureka.cz

Recenzie a skúsenosti so smart hodinkami pre deti iGET KID F10
Zdroj: Mall.sk

Alternatívy

iGET KID F10 sú vydarené hodinky, ktoré však neumožňujú priame telefonovanie, nepodporujú totižto SIM karty. Ak vám táto funkcia ani nechýba a hľadáte vhodnú alternatívu v podobnej cenovej kategórii, poobzerajte sa po Lamax BCool. Hodinky majú pekný dizajn a kompaktnú veľkosť, v balení sú navyše až dva remienky a upozornenia na notifikácie z mobilu prebiehajú diskrétne prostredníctvom vibrácií. Ďalšie lacné smart hodinky pre deti sú Forever JW-100. Poteší veľmi dobré spracovanie aj jednoduché ovládanie, ktoré nebude robiť problém žiadnemu dieťaťu. Z hodiniek pod 50 eur dávame do pozornosti taktiež Carneo GuardKid+ alebo Watchking G2. Naopak, ak hľadáte hodinky s možnosťou telefonických a videohovorov, siahnuť môžete po Niceboy Watch Kids Patrol.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Upozornenia na zvýšenú teplotu
Slušná výdrž batérie
Osem inteligentných hier
Monitoring rôznych aktivít
Sledovanie pitného režimu
Vodoodolnosť s krytím IP68

Negatíva

Bez GPS aj slotu na SIM kartu

Displej: 1,4 palca ● Vodoodolnosť: áno ● Krokomer: áno ● Snímač tepu: áno ● GPS: nie ● Hmotnosť: 32 gramov

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)