Klarstein Grandbreeze Eco mobilná klimatizácia – recenzia

Mobilná klimatizácia Klarstein Grandbreeze Eco 12K je vhodnou voľbou do miestností s max. výmerou 59 m2. Teplota sa dá nastaviť v rozmedzíí 18 až 32 °C. Chladiaci výkon je 12 000 BTU, klimatizácia sa však radí do energetickej triedy A+. Ide o klimatizáciu, ventilátor a odvlhčovač v jednom.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 29.11.2022
Obsah článku:

Klarstein Grandbreeze Eco

Chladiaci výkon na úrovni 3,5 kW, teploty od 18 do 32 °C, tri režimy, prietok vzduchu 460 m³ za hodinu, max. plocha miestnosti 59 m2

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte účinnejšiu klimatizáciu s vyšším výkonom a nevadí vám vyššia obstarávacia cena, tak sa vám bude páčiť ďalší model značky Klarstein, Grandbreeze Eco. S chladiacim výkonom 12 000 BTU, čo je 3,5 kW vytvorí klimatizácia v miestnostiach príjemné teploty od 18 do 32 °C. Je vhodná do miestnosti s rozlohou do 59 m2. Prietok vzduchu dosahuje až 460 m³/h.

Výkonnosť klimatizácie

Vyšší výkon pritom nemusí byť drahý. Klimatizácia je úsporná a zaslúžila si triedu energetickej účinnosti A+. Keď vezmeme do úvahy model s rovnakým výkonom Klarstein Iceblock Prosmart 12, tak nad ním vyniká nielen úspornosťou, ale aj vyšším prietokom vzduchu. Má síce vyššiu hmotnosť, ale to nepovažujeme za nevýhodu. Hlučnosť dosahuje maximálne 63,5 dB. Chladný vzduch môžete do miestnosti distribuovať ako jemný vánok alebo ako silný vietor. Ak chcete iba povzbudiť cirkuláciu vzduchu, môžete nechať samostatne pracovať len ventilátor. Okrem toho vás zariadenie so svojou integrovanou funkciou odvlhčovača dokáže zbaviť teplého a vlhkého vzduchu v domácnosti.

Klarstein Grandbreeze Eco recenzia

Ovládanie a funkcie

Samozrejmosťou tejto klimatizácie sú funkcie ako programovateľný časovač a režim spánku. Časovač dokáže spustiť alebo zastaviť klimatizáciu po uplynutí zvolenej doby a režim spánku pomaly zoslabuje prevádzku chladenia. Všetky funkcie klimatizácie Klarstein Grandbreeze Eco 12K môžete nastaviť buď na prehľadnom ovládacom paneli zariadenia, alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Táto klimatizácia vďaka čistým líniám a elegantnej konštrukcii zapadne do každého obytného alebo pracovného prostredia. Súčasťou balenia sú samozrejme všetky diely potrebné na pripojenie klimatizácie, ako sú odpadová hadica a tesnenie do okna.

Skúsenosti s Klarstein Grandbreeze Eco

Viacero spotrebiteľov oceňuje vysoký výkon zariadenia a možnosť používania v každom ročnom období. Ponúka tiež rôzne režimy a je flexibilne nastaviteľná. Oceňujeme aj jej dizajn. Hlučnosť dosahuje 63 dB, ale pri tichšom chode je maximálna úroveň hluku 55 dB. Klimatizácia je za vyššiu obstarávaciu cenu, ale vzhľadom na výkon je primeraná. Chýba jej však ovládanie cez aplikáciu.

Recenzie a skúsenosti s mobilnou aplikáciou Klarstein Grandbreeze Eco
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Dizajn
Funkcie klimatizácie

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Chýba ovládanie cez aplikáciu

Chladiaci výkon: 3,5 kW ● Maximálna plocha miestnosti: 59 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 460 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A+ ● Max. hlučnosť: 63,5 dB ● Hmotnosť: 33,5 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)