Klarstein Metrobreeze Miami mobilná klimatizácia – recenzia

Mobilná klimatizácia Klarstein Metrobreeze Miami je zariadením 3v1. K dispozícii je chladenie, odvlhčovanie vzduchu, ventilácia a na výber je aj automatický režim. Klimatizácia je vhodná do miestností s max. výmerou 44 m2. Teplota sa dá nastaviť od 16 do 31 °C. Klimatizácia je pomerne hlučná, dosahuje hodnoty 65 dB.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 21.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Metrobreeze Miami

Chladiaci výkon na úrovni 2,6 kW, teploty od 16 do 31 °C, tri úrovne chladenia, na výber je chladenie, ventilácia a odvlhčovanie, prietok vzduchu 380 m³ za hodinu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Klarstein Metrobreeze Miami ponúka slušný chladiaci výkon 2,6 kW, podobne ako model Klarstein Iceblock Ecosmart 9. Prietok vzduchu u nej dosahuje maximálne 380 m3 za hodinu. Je určená do štandardne veľkých miestností od 26 do 44 m2. Teplotu si môžete nastaviť od 16 °C do 31 °C. Klimatizácia patrí do energetickej triedy A.

Klarstein Metrobreeze Miami recenzia

Odvlhčovanie aj ventilácia

Pri výbere režimu máte na výber 4 možnosti a to chladenie, odvlhčovanie vzduchu, ventilácia a doplnkový automatický režim. Silu vetra je možné zvoliť z troch predvolených hodnôt. Samotný displej zariadenia je dotykový a umožňuje vám nastaviť si osciláciu otvoru ventilátora, časovač a aktivovať či deaktivovať režim spánku. Ten zaisťuje reguláciu zvolenej teploty pri zníženej hlučnosti zariadenia. Hlučnosť dosahuje 65 dB, je pomerne vysoké číslo a hlučnosť skutočne počuť. Pre ďalšie nastavenia bez nutnosti opustiť svoje miesto je možné použiť aj pribalené diaľkové ovládanie. Vďaka kolieskam ju v prípade potreby dokážete jednoducho premiestniť z jednej izby do druhej a následne zapojiť vzduchovú hadicu s dĺžkou 1,5 m. Pre takéto zapájanie je súčasťou balenia sada tesnení pre sklopné aj posuvné okná.

Skúsenosti s Klarstein Metrobreeze Miami

Aj v tomto prípade sa v recenziách objavovala ako nevýhoda vyššia hlučnosť. Preto záleží, kde máte klimatizáciu umiestnenú. Pokiaľ to nie je priamo v spálni, nemusí to byť až také veľké mínus. Prípadne vám vie pomôcť vyššie spomenutý režim spánku. Spotrebitelia vyzdvihovali moderný dizajn klimatizácie a dostatočný výkon zariadenia aj pre väčšie miestnosti. Pozitívnou stránkou klimatizácie je aj nižšia obstarávacia cena.

Recenzie a skúsenosti s mobilnou klimatizáciou Klarstein Metrobreeze Miami
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Obstarávacia cena
4 režimy
Moderný dizajn

Negatíva

Vyššia hlučnosť
Vhodná do menších priestorov

Chladiaci výkon: 2,6 kW ● Maximálna plocha chladenia: 44 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 380 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A ● Max. hlučnosť: 65 dB ● Hmotnosť: 24,5 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)