Klarstein Iceblock Ecosmart 9 mobilná klimatizácia – recenzia

Mobilná klimatizácia Klarstein Iceblock Ecosmart 9 je schopná generovať teploty od 16 do 31 °C. Je vhodná do miestností s max. výmerou 44 m². Ide o zariadenie 3v1, spotrebič funguje ako klimatizácia, ventilátor a aj ako odvlhčovač. Ovláda sa pomocou dotykového panela na tele zariadenia, k dispozícii je však aj diaľkový ovládač.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 21.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Iceblock Ecosmart 9

Chladiaci výkon na úrovni 2,6 kW, teploty od 16 do 31 °C, dve úrovne chladenia, na výber je chladenie/klimatizácia, ventilátor a odvlhčovanie, prietok vzduchu 330 m³ za hodinu

Pozrieť najlepšiu ponuku

O letné horúčavy sa postará aj model Klarstein Iceblock Ecosmart 9. Jej chladiaci kompresor pracuje s 9 000 BTU, resp. 2600 W v triede energetickej účinnosti A, takže je zariadenie úsporné a šetrné k životnému prostrediu. Táto klimatizácia je podobná modelu Klarstein Iceblock Prosmart 12. Má však nižší výkon, preto je vhodná do menších priestorov s maximálnou plochou 44 m2. Poteší vás aj prijateľnou obstarávacou cenou.

Klarstein Iceblock Ecosmart 9 recenzia

Jednoduché ovládanie klimatizácie

Funguje na podobnom princípe ako model Prosmart 12. Ponúka 3 režimy využiteľnosti ako klimatizácia, ventilátor aj odvlhčovač vzduchu. Teplotu si viete nastaviť od 16 do 31 °C. Integrovaný ventilátor s 2 úrovňami výkonu rozdeľuje vychladený vzduch do celej miestnosti a funkcia odvlhčovania filtruje zo vzduchu 1 l vlhkosti za hodinu. Opäť vyzdvihujeme jednoduchosť ovládania. Vďaka aplikácii Klarstein a pripojeniu k sieti WLAN je možné zariadenie Iceblock Ecosmart 9 ľahko ovládať pomocou smartfónu. Horný ovládací panel zaisťuje zasa jednoduché manuálne ovládanie. Dodávaný diaľkový ovládač tiež ponúka možnosť pohodlného ovládania. Klimatizácia disponuje ďalšími funkciami, ako napríklad manuálna oscilácia otvoru ventilátora alebo 24-hodinový programovateľný časovač zapnutia/vypnutia. Výber funkcií vám zobrazia stavové LED diódy. V balení sa nachádzajú dve tesniace sady, jedna pre posuvné okná a druhá pre sklápacie okná. Vzduchová 1,5 m hadica a kolieska s hladkým chodom, ktoré vám uľahčia premiestnenie klimatizácie sú taktiež samozrejmosť.

Skúsenosti s Klarstein Iceblock Ecosmart 9

Názory na tento model mobilnej klimatizácie Iceblock Ecosmart 9 sú rovnaké ako na model Iceblock Prosmart 12. Je vhodný skôr do menších miestností a nepoteší vás hlučnosťou. Naopak, s výkonom a účinnosťou chladenia budete určite spokojní. Ak nemáte vysoký rozpočet na klimatizáciu, tak táto je pre vás ideálna voľba.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
Funkcie
Ovládanie cez aplikáciu

Negatíva

Vhodná do menších priestorov
Hlasný chod

Chladiaci výkon: 2,6 kW ● Maximálna plocha chladenia: 44 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 330 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A ● Max. hlučnosť: 65 dB ● Hmotnosť: 24 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)