Klarstein New Breeze ECO mobilná klimatizácia – recenzia

Model New Breeze ECO má chladiaci výkon 2,9 kW a prietok vzduchu dosahuje 360 m3 za hodinu. Je vhodné do miestnosti s rozlohou maximálne 49 m2. Teplotu si viete nastaviť medzi 16 °C až 30 °C. Ponúka 4 rôzne režimy – chladenie, sušenie, odvlhčovanie a automatický režim. Na výber máte aj 3 rôzne úrovne ventilácie. Nechýba funkcia časovača a diaľkový ovládač s rozsiahlymi nastaveniami. Za nevýhodu považujeme hlučnosť. 

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 21.07.2022
Obsah článku:

Klarstein New Breeze ECO

Chladiaci výkon na úrovni 2,9 kW, teploty od 16 do 30 °C, tri úrovne chladenia, na výber je chladenie, sušenie, odvlhčovanie a automatický režim, prietok vzduchu 360 m³ za hodinu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Prajete si mať vo vašom obytnom priestore či kancelárii v letných horúčavách príjemný chládok? S tým vám pomôže aj prenosný klimatizačný systém Klarstein New Breeze ECO. Napriek svojmu silnému výkonu je obzvlášť energeticky efektívny a šetrný k životnému prostrediu. Zariadenie pre pokles teploty má chladiaci výkon 10 000 BTU/h, čo je 2,9 kW a dosahuje presvedčivý prietok vzduchu 360 m³/h. Napriek výkonnosti je klimatizácia zaradená do energetickej triedy A+. Svojimi parametrami sa podobá na predošlý model Klarstein Metrobreeze Rom.

Klarstein New Breeze ECO recenzia

Funkcie, ktoré nesmú chýbať

Klimatizácia používa na chladenie iba prírodné a ekologické chladivo R290. Na výber máte 4 rôzne režimy (automatický, chladenie, sušenie, čiže odvlhčovanie a ventilátor), ktoré zaručujú vetranie miestnosti prispôsobené situácii, ktorú navyše dopĺňajú 3 rôzne úrovne ventilácie. Automatická horizontálna a manuálna vertikálna oscilácia zaisťujú, že chlad je rozmiestnený po celej miestnosti. V režime chladenia si môžete nastaviť teplotu od 16 °C do 30 °C. Toto rozpätie považujeme za dostatočné. Maximálna hlučnosť môže dosiahnuť 64 dB, čo je pomerne rušivé. Na druhej strane pri najnižšom nastavení hluk dosahuje iba 48 dB. Zariadeniu nechýba ani časovač, s ktorým si presne určite čas zapnutia a vypnutia prístroja. Ovládať prístroj pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia.

Skúsenosti s Klarstein New Breeze ECO

Spotrebitelia sú podľa ich pozitívnych recenzií s výrobkom spokojní. Jednoducho sa ovláda, má dostatočný výkon a dokonca aj WiFi pripojenie. Ovládanie je teda možné aj cez aplikáciu v mobile. Chod je aj v tomto prípade hlučnejší, preto odporúčame klimatizáciu umiestniť do chodby alebo do miestnosti, kde vám vyšší hluk nebude prekážať. Mriežky na smerovanie vzduchu sa dajú nastaviť len manuálne.

Recenzie a skúsenosti s mobilnou klimatizáciou Klarstein New Breeze ECO
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka spotreba energie
Rýchle chladenie
Jednoduché ovládanie

Negatíva

Hlučnosť

Chladiaci výkon: 2,9 kW ● Maximálna plocha chladenia: 49 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 360 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A+ ● Max. hlučnosť: 64 dB ● Hmotnosť: 36 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)