Klarstein Metrobreeze Rom mobilná klimatizácia – recenzia

S chladiacim výkonom 3,0 kW generuje tento model mobilnej klimatizácie požadovanú teplotu od 18 do 30 °C. Navyše je aj energeticky úsporná a patrí do triedy A+. Ventilátor možno nastaviť v 3 krokoch a vychutnávať si vzduch ako jemný vánok alebo ako silný vietor. Je vhodná do miestnosti s rozlohou od 29 do 49 m2. Ovládanie zabezpečuje diaľkový ovládač alebo dotykový panel zariadenia. Aj pri tomto modeli sa stretnete s vyššou hlučnosťou. 

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 21.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Metrobreeze Rom

Chladiaci výkon na úrovni 3 kW, teploty od 18 do 30 °C, tri úrovne chladenia, prietok vzduchu 330 m³ za hodinu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Model Metrobreeze Rom ponúka výkon 3,0 kW. Prietok vzduchu dosahuje maximálne 330 m3 za hodinu. Je určená pre miestnosti od 29 do 49 m2. Teplotu si môžete nastaviť od 18 do 30 °C. Klimatizácia patrí do energetickej triedy A+. Či už si prajete jemný vánok alebo silný vietor, zaručí vám ho 3-stupňovo nastaviteľný ventilátor. Ak chcete len stimulovať prúdenie vzduchu, tak môžete nechať pracovať iba samotný ventilátor, ktorý vám bude navyše šetriť na spotrebe energie.

Elegantný dizajn

Dizajnom je podobná modelu Metrobreeze 9 New York. Opäť je dostupná v čiernej alebo bielej farbe. Čisté línie a minimalistické prevedenie považujeme za dobrú voľbu, keďže umožňujú klimatizáciu začleniť do každého obytného aj pracovného prostredia. Oceňujeme, že súčasťou balenia sú všetky potrebné časti k pripojeniu klimatizácie. Pre jednoduché presúvanie spotrebiča má zariadenie integrované hladko pohyblivé kolieska. Nechýba funkcia časovača ani režim spánku, pri ktorom sa zníži chladiaci výkon na najnižšiu rýchlosť a po 7 hodinách zariadenie vypne. Ovládanie zabezpečuje ovládací panel na hornej strane zariadenia s LCD displejom alebo diaľkový ovládač.

Klarstein Metrobreeze Rom recenzia

Smart verzia

Pri tomto modeli mobilnej klimatizácie sa môžete stretnúť aj so smart verziouKlarstein Metrobreeze Rom Smart má úplne rovnaké funkcie aj parametre ako Klarstein Metrobreeze Rom. Jediným rozdielom a vlastne aj výhodou je to, že je ovládateľná pomocou smartfónu. Vďaka aplikácii Klarstein a pripojeniu k sieti WLAN je možné klimatizáciu ovládať odkiaľkoľvek.

Skúsenosti s Klarstein Metrobreeze Rom

Asi vás neprekvapí, keď spomenieme opäť hlučný chod, ktorý býva problémom pri mobilných klimatizáciách pomerne často. Spotrebitelia vyzdvihujú prijateľnú obstarávaciu cenu za naozaj kvalitný výrobok. Škoda, že za SMART verziu zariadenia si musíte viac priplatiť.

Recenzie a skúsenosti s mobilnou klimatizáciou Klarstein Metrobreeze Rom
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Efektívne a rýchle chladenie
Elegantný dizajn
Prijateľná obstarávacia cena

Negatíva

Hlučnosť
Príplatok za smart verziu

Chladiaci výkon: 3,0 kW ● Maximálna plocha chladenia: 49 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 330 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A+ ● Max. hlučnosť: 63 dB ● Hmotnosť: 24 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)