Klarstein Ion Breeze mobilná klimatizácia – recenzia

Mobilná klimatizácia Klarstein Ion Breeze s prietokom vzduchu 410 m3/h je vhodná do miestností s veľkosťou do 44 m2. Teploty sa dajú nastaviť od 16 do 32 °C. K dispozícii je 5 režimov 4 úrovne chladenia. Chladenie zabezpečuje prírodný chladiaci prostriedok R290.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 21.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Ion Breeze

Chladiaci výkon na úrovni 2,6 kW, teploty od 16 do 32 °C, štyri úrovne chladenia, päť režimov, prietok vzduchu 410 m³ za hodinu

Pozrieť najlepšiu ponuku

Model Ion Breeze od spoločnosti Klarstein má chladiaci výkon 9 000 BTU/h (2 600 W) a dosahuje presvedčivý prietok vzduchu 410 m³/h. Táto mobilná klimatizácia sa vyznačuje tým, že je obzvlášť energeticky efektívna a šetrná k životnému prostrediu. Na chladenie používa prírodný chladiaci prostriedok R290. Je zaradená do energetickej triedy A.

Klarstein Ion Breeze recenzia

Rôzne režimy a funkcie

Na výber ponúka rôzne režimy v úrovniach auto, cool, dry, fan a heat. Zaručujú vetranie miestnosti prispôsobené situácii, ktoré sa ďalej rozširuje štyrmi rôznymi silami vetra. Ako výrazné plus vnímame čistenie vzduchu. V zariadení sa nachádzastrieborný iónový filter s technológiou SilverIon Technology, ktorý zabezpečuje vzduch bez pachov. Užitočná je aj nastaviteľná oscilácia a pohodlné nastavenie teploty medzi 16 až 32 °C v režime chladenia. Ak sa niekam chystáte a prajete si vrátiť sa do vychladenej miestnosti, určite vám bude nápomocná aj funkcia časovača. Chválime pohodlné ovládanie na diaľku pomocou diaľkového ovládača s rozsiahlymi nastaveniami. Výrobca v popise spomína tichý chod prístroja, ktorý oceníte v prostrediach citlivých na hluk, ako sú kancelárie či spálne. Tento model ponúka rovnaký výkon ako klimatizácia Metrobreeze Miami. Funkcie majú veľmi podobné, rozdielom však je, že model Ion Breeze ponúka vyšší prietok vzduchu a výhodou je aj prírodný chladiaci prostriedok. Za tento model si však viac priplatíte.

Skúsenosti s Klarstein Ion Breeze

V prípade mobilnej klimatizácie Klarstein Ion Breeze spotrebitelia oceňujú výkonnosť, rýchle ochladenie miestnosti aj škálu funkcií. Plusom je nízka spotreba energie. Milo nás prekvapilo, keď sme v recenziách našli pozitívne ohlasy na nižšiu hlučnosť prístroja. Do miestnosti na spanie by sme ju však neodporúčali. Vzhľadom na výkon je vhodná do menších priestorov.

Recenzie a skúsenosti s mobilnou klimatizáciou Klarstein Ion Breeze
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nižšia hlučnosť
Prírodný chladiaci prostriedok
Nízka spotreba energie

Negatíva

Chýba ovládanie cez aplikáciu

Chladiaci výkon: 2,6 kW ● Maximálna plocha chladenia: 44 m2 ● Maximálny prietok vzduchu: 410 m3/h ● Energ. trieda chladenia: A ● Max. hlučnosť: 64 dB ● Hmotnosť: 36 kg ● Diaľkové ovládanie: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.6%)