Rovus Arctic Air Ultra recenzia ochladzovača vzduchu

Prenosný ochladzovač vzduchu Rovus Artic Air Ultra je prístrojom 3v1. Vzduch chladí, čistí aj zvlhčuje. Ponúka na výber 3 rýchlosti chladenia, mriežka sa dá nastaviť, takže si môžete zvoliť smer fúkania vetra. V prevádzke vydrží až 12 hodín.

Publikované: 24.06.2021
Aktualizované: 25.10.2021
Obsah článku:

Rovus Arctic Air Ultra

Chladí, čistí a zvlhčuje, kapacita nádobky 550 ml, doba prevádzky 12 hodín, technológia Hydro-chill, umývateľný penový filter, hlučnosť 52,4 dB, funkcia nočného svetla.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Prenosný ochladzovač vzduchu Rovus Artic Air Ultra vzduch nielen chladí, ale ho zároveň čistí a zvlhčuje. Napriek malej kapacite nádobky (550 ml) dokáže byť pri nižšej rýchlosti v prevádzke až 12 hodín. Prístroj vzduch ochladzuje odparovaním, pomocou technológie Hydro-chill chladí vzduch len pomocou vody a ventilátora.

Nastaviteľná mriežka

Rovus Artic Air Ultra vzduch zvlhčuje a čistí ho od alergénov a zápachu. V jeho útrobách sa skrýva umývateľný penový filter, ktorý sa dá prať v práčke. Predná mriežka sa dá nastaviť, vďaka čomu si môžete zvoliť smer fúkania chladného vzduchu.

Rovus Arctic Air Ultra recenzia

3 rýchlosti, akceptovateľná hlučnosť

Vyberať sa dá z 3 rýchlostí, čo je viac-menej štandard, hlučnosť je iba 52,4 dB, takže ochladzovač možno považovať za veľmi tichý. Zaujala nás funkcia nočného svetla, prístroj vyžaruje jemné relaxačné svetlo, ktoré nie je rušivé. Výkon je 5 W, dĺžka kábla 180 cm, čo umožňuje ochladzovač umiestniť kamkoľvek.

Skúsenosti a recenzie

Ochladzovač vzduchu Rovus Arctic Air Ultra považujú spotrebitelia za malý a ľahko prenosný, ideálny na rýchle osvieženie. Miestnosť príjemne prevlhčí a ochladí, hlučnosť je primeraná.

Recenzie a skúsenosti s ochladzovačom vzduchu Rovus Arctic Air Ultra

Ochladzovač vzduchu Rovus Arctic Air Ultra

Prenosný ochladzovač vzduchu Rovus Arctic Air UltraOchladzovač vzduchu Rovus Arctic Air Ultra recenzia

Rovus Arctic Air Ultra filter

Rovus Arctic Air Ultra dopĺňanie vody

Klady a Zápory

Dĺžka prevádzky
FUnkcia nočného osvetlenia
Tichší chod

malý objem nádržky
nedostatok informácií od výrobcu

Príkon: 5 W ● Objem nádržky na vodu: 0,55 l ● Prietok vzduchu: - ● Hlučnosť: 52,4 dB ● Hmotnosť: - ● Rozmery: -


Hodnotenie:
(78.6%)