Pridané: 15. novembra 2016 | Autor: Tomáš

Test kávovarov – najlepšie kávovary na trhu

Neviete si bez dobrej kávy predstaviť ráno? Určite dobre viete, že nezáleží iba od kvality kávy ale aj od prístroja a spôsobu, akým kávu pripravujete.

Práve preto sme sa rozhodli zostaviť rebríčky najlepších kávovarov, ktoré vám umožnia dopriať si dokonalú šálku kávy aj v pohodlí vašeho domova.

Predajcovia spotrebnej elektroniky  nám dnes ponúkajú veľké množstvo prístrojov na prípravu kávy od malých mokka kávovarov, pákových alebo automatických s mlynčekom až po čoraz viac populárne kapsulové kávovary. Ako sa zorientovať? Nie je to jednoduché. Neriskujte a vyberte si niektorý z nasledovných spotrebičov.

Najlepšie automatické kávovary

Najlepšie pákové kávovary

Najlepšie kávovary na kapsule

 

DeLonghi EC 680

delonghi ec 680 pákový kávovarPotešilo by vás, keby vás ráno z postele vytiahla vône lahodnej, práve uvarenej čerstvej kávy s nadýchanou penou a báječnú chuťou? Takéto prebudenie máte teraz na dosah ruky! Espresso DeLonghi EC680BK je prístrojom nielen neobvykle nenáročným na priestor, ale aj vám umožní dopriať si tú najlepšiu kávu priamo u vás doma. Ešte nikdy nebolo jednoduchšie potešiť sa výbornou šálkou teplej kávy.

Vytvorte si vo vašej kuchyni malú kaviareň! Moderný dizajn, zaoblené tvary a nevšedná veľkosť iba 14,9 cm na šírku – to všetko vás nadchne u elegantného Espressa DeLonghi. Vďaka veľmi praktickým rozmerom si prístroj budete môcť ponechať na kuchynskej linke a mať ho po ruke vždy, keď dostanete chuť na šálku kávy. Celkový vzhľad je navyše okorenený kovovým telom prístroja, prvkami z chrómu a profesionálnym pákovým držiakom na filter. Jednoducho stvorený do každej kuchyne.

 

Electrolux EEA 111

electrolux-eea-111

Vysokokvalitný a nesmierne praktický kávovar známej švédskej značky domácich spotrebičov Electrolux je prístroj skutočne na úrovni. Vrchný plášť tohto kávovaru je vyrobený z kvalitného plastu v štýlovom prevedení šedo-čiernej farby a pod ním sa ukrýva bezchybnosť a pravá spoľahlivosť. Jednoduchý, ale napriek tomu luxusný dizajn sa snúbi s profesionálnymi funkciami. Ľahkým ovládaním, pomocou páky, si za mimoriadne krátky čas pripravíte vynikajúce horúce cappucino alebo espresso.

Okrem klasických funkcií domácich kávovarov má tento kávovar aj mnoho ďalších. Vďaka vyhrievanej hornej doske máte možnosť predhriať si vašu šálku a pohyblivá dýza na napenenie mlieka spraví z vášho cappucina skutočné umelecké dielo. Pomocou funkcie horúcej vody a pary, ktorá sa zohrieva v bojleri, tlaku 15 bar a mnohým ďalším dosiahnete profesionalitu a chutnosť v každej šálke vášho obľúbeného nápoja.

 

DeLonghi EC 156B

 Moderné pákové espresso DéLonghi EC 156 B v elegantnom čiernom dizajne s chrómovými detailmi sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Na prípravu lahodnej šálky môžete použiť mletú kávu alebo tzv. E.S.E. pody (jednoduchá príprava espressa pomocou vopred pripravených porcií kávy). Špeciálny disk u kávového sitka DISCO CREMA zaistí perfektnú hustú a bohatú penu na espresse. Praktický zásobník na vodu má objem 1 l a údržbu uľahčuje vyberateľná odkvapkávacia mriežka.

Vyspelý kávovar DéLonghi EC 156 B je vybavený 2 samostatnými termostaty pre kontrolu teploty vody a pary zvlášť. Ekologická funkcia automatického vypnutia šetrí spotrebu elektrickej energie i vašu peňaženku. Doprajte si dokonalé cappuccino so systémom, ktorý mieša paru, vzduch a mlieko pre bohatú, krémovú penu. Čerešničkou na torte je nahrievacie plocha na šálky, ktorá udržuje vaše šálky teplé ako v kaviarni.

Test kávovarov – najlepšie kávovary na trhu
4.1 (81.6%) 25

Autor článku
Tomáš

Snažím sa prinášať objedktívny a nestranný pohľad na kvalitu produktov. Verím, že vám moje články a recenzie pomôžu správne sa rozhodnúť. Podporte ma zdieľaním.

Dobrý deň, rád by som vedel, či napr. ten kávovar De Longhi EC 680, hodnotíte iba podla výzoru, alebo či ste aj chutnal kávu z neho, mal k dispozícii technické udaje, prípadne preverenie, či skutočne deklarovaný tlak prístroj aj vyvinie, taktiež či vyhovuje teplota vody pri filtrácii, údaje o jeho prípadných reklamáciách ( už sa nejaku dobu predáva) atp, pretože posudenie pristroja iba podla dizajnu nepovažujem za dostatočne prínosné. ( Nedostal som sa cez “zobraziť produkt”-nefunguje, možo sa tam týmto udajom venujete, v takom prípade sa ospravedlňujem.)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*