Kosačky

Riadna údržba trávnika je dôležitá a jeho správnu dĺžku netreba podceňovať. Aj preto sa Test magazín zameral na porovnanie rôznych druhov kosačiek. Stovky hodín sme strávili porovnávaním a analyzovaním, aby sme vybrali tie najlepšie kosačky. Pre menej náročných sme vybrali spoľahlivé elektrické kosačky s pojazdom aj bez a tiež akumulátorové kosačky, ktoré ponúknu maximálny komfort. Naproti nim sú výkonné benzínové kosačky pre väčšie záhrady. Pre zástancov modernej techniky máme tiež porovnanie robotických kosačiek.

Elektrické kosačky

Najlepšie elektrické kosačky 2024 + recenzie

Výkonná elektrická kosačka Makita ELM4121 si nás získala záberom 41 cm, funkciou mulčovania a možnosť zberu do koša s kapacitou 50 litrov.
Benzínové kosačky

Najlepšie benzínové kosačky 2024 + recenzie

Po viac ako 70 hodinách testovania si myslíme, že VeGa 545 SXHE 7in1 je v súčasnosti tou najlepšou benzínovou kosačkou na trhu.
Záhradné traktory

Najlepšie záhradné traktory 2024 + recenzie

Vyše 80 hodín sme študovali podstatné parametre a najlepšie v našom porovnávacom teste obstál záhradný traktor Cub Cadet LT2 NR92 s výkonným motorom.
Akumulátorové kosačky

Najlepšie akumulátorové kosačky 2024 + recenzie

Výberu akumulátorových kosačiek sme venovali približne 70 hodín a najlepšou aku kosačkou sa stala Makita DLM382Z so záberom 38 cm a kvalitnou konštrukciou.
Mulčovacie kosačky

Najlepšie mulčovacie kosačky 2024 + recenzie

Pri porovnávaní parametrov mulčovacích kosačiek všetky podstatné nároky dokázala splniť multifunkčná benzínová kosačka s pojazdom Riwall RPM 5155 PRO.
Kosačky Husqvarna

Kosačky Husqvarna – recenzie, skúsenosti, cena. Aku, robotická, vretenová alebo bubnová kosačka?

Kosačky Husqvarna su považované za veľmi kvalitné. Spomedzi testovaných výrobkov sme vybrali víťaza, ktorým sa stala benzínová kosačka Husqvarna LC 353 AWD.
Bubnové kosačky

Najlepšie bubnové kosačky 2024 + recenzie

Pokiaľ uvažujete nad kúpou bubnovej kosačky, tento test je určený pre vás. Zrecenzovali sme v ňom niekoľko dostupných modelov, z ktorých zvíťazil Vari BDR 581 Stella Pro.
Kosačky s pojazdom

Najlepšie kosačky s pojazdom 2024 + recenzie

V našom teste, ktorého víťazom sa stal model AL-KO Comfort 46.0 SP-B, vám prinášame prehľad tých najlepších kosačiek, ktoré vám vďaka pojazdu uľahčia prácu.
Poruchy benzínových kosačiek

Najčastejšie poruchy benzínových kosačiek: kosačka neštartuje, vypína sa, dymí, kolíšu otáčky

Aké sú najčastejšie poruchy kosačiek? Pozreli sme sa na problémy benzínových kosačiek a ponúkame vám tipy, ako ich opraviť a ako sa problémom vyhnúť.

Testované produkty